1. 40.
  Fransa'ya şirin görünmek için ülkesini şikayet etti. Bundan daha güzel icraat mı olur.
  -1 ... ilkutay
 2. 39.
  Öncelikle çocuklara yönelik yaptığı her ilçeye kreş uygulamasını çok hızlı başlattı ve halen devam ediyor. Çalışan ebeveynler için bu durumun ne kadar gerekliği olduğunu onlardan iyi kimse bilemez. 0-4 yaş arası olan çocuğa sahip olan anneler ulaşımdan ücretsiz fayda sağlıyor. bu gün izlediğim bir programda ''kadın, erkek eşitliğini göz önünde bulundurursak bu kartı ebeveyn kart olarak dönüştürebilir misiniz?'' sorusuna güzel fikir yapılabilir cevabını verdi. ön önemlisi ''halk süt'' uygulaması. malumunuz ülkede her şey ateş pahası. bebek mamalarına alarm takılan bir dönemden geçiyor. ihtiyacı olan ailelere bir katkı sunması güzel.

  Gençler için aylık akbil ulaşım bedelini 50 lira yapması çok proje oldu. seçim vaatlerinden bir tanesiydi ve başkanlığı gasp edilirken gerçekleşti *

  adalarda ki atların halini istanbul'da yaşayıp bilmeyen yoktur. atları çiftliğe yerleştirip elektrikli araçlar getirmesi 10 numara hareket.

  ak parti zamanında yapımı başlayıp fakat bir süre sonra yandaşlara para aktırmaktan bütçe ayıramadığı metro inşaatlarına teker teker başladı. muhtemelen bir kaç yıla onlarda biter. sonuçta sihirli bir değnek yok.

  belediyelerde liyakata önem verilmesi de güzel durum. sonuçta benim ülkeme verdiğim belli miktarda bir vergim var. neden benim param vasıfsız bir insanın cebine girsin ki. dönüp dolaşıp hakkıyla, bilgisiyle bir yerlere gelmiş insanın cebine girsin. ( sen hariç güzellik yarışmasından çıkıp gelen, o konuda imamoğlu'na ben de kırgınım)

  çiftçiler için bedava tohum dağıtıldı ve ilk hasattan sonra pazar kurulup bunlar satıldı. bu da güzel bir şey. şahsen istanbul'da beton dışında bir yer yok sanıyordum.

  ve ön önemli icraatına geliyorum. bazılarının dizlerini çatır çatır titretiyor. bu daha başlangıç.
  1 -1 ... tolkien
 3. 38.
  "16 milyon istanbullu" repligini guzel kullaniyor. Konu ne olursa olsun, izah ettigi sey hangi noktaya deginirse deginsin, hakkindaki hangi eletiriye cevap verirse versin iki cumlenin arasina muhakkak bir yerden bulup getirip şu "16 milyon istanbullu" viyaklamasini sokusturuyor.

  Sen on alti milyon yediyuz elli bin sen milyar oy almissin sen ne yapmissin?
  1 -1 ... muhabbetdolu
 4. 37.
  Yok. Klasik sağ. Ülkeyi yemeye doymadılar.
  ... solaref
 5. 36.
  Takdir-i ilahi'ye boyun eğmesi.

  Adam 18 aydan beri Allahın bir hikmetidir diyerek istanbul'da tek bir taşı bile yerinden oynatmadı.
  Her şeyi mecrasında ve akışına bıraktı.
  3 -2 ... sondan bir onceki samuray
 6. 35.
  Soydurmuyor soymuyor aleni yiyor hdpkk li besliyor bayramda seyranda yalakli sanatcilara yediriyor. Bundan büyük daha ne hizmet olabilir ki.
  4 -2 ... sumela
 7. 34.
  hdp lilerin mezarlarını ziyaret etmesi elazığ depreminde olay yerini terk ederek kayak tatiline çıkmasıdır. gerçekten içler acısı bi durum. yazık...
  1 -1 ... frank lucas
 8. 33.
  800.000 sayısını sevdirmesi.
  -1 ... teflon
 9. 32.
  Aradaki 7 farkı bulunuz

  ekrem imamoğlu nun en iyi icraatı
  1 -1 ... ofansif mizah
 10. 31.
  icraat sayamamak ve saçmalamak kötü birşey olsa gerek! Senelerdir ak parti ezici oy aldığı halde bu kadar dillerine dolamadılar.
  Bu guruhtan bi halt olmaz.
  Heykeller ve tablolar ile bu ülkede bir siyasi oluşum oy alıyorsa oy verenlerin savunanların ya beyni yoktur yâda maaşlı trollerdir.
  2 ... desifreleyici