1. 1.
    başlığın olması gereken hali, 'ekrem imamoğlu'nun ellerini arkada bağlayıp kibirli bir şekilde kabristan teftiş etmesi' şeklindedir.

yakışmamasının yanı sıra da şaşırtmamıştır.

zira, bu adam bir kibir abidesi. türbe/kabristan ziyareti ya da teftişi her neyse artık, gerçekleştirdiğinin farkında olmaması bir yana, ibb başkanı olduğunu unutup külhanbeyi gibi tavırlar sergilemiş.

ellerini arkada bağlayıp bir kabadayı edasıyla türbe teftişi yapmış kendisi. inan utanıyoruz senden, her gün değişik bir gaf yapıp, pot kırarak insanları kırıyor kendinden uzaklaştırıyorsun sevgili ibb şeysi.

gerçi sende farkındasın, çarkıfelek gibi olduğunun ve bir gün iflas geleceğini adın gibi biliyor bu yüzden elinden geleni ardına koymuyorsun!

https://twitter.com/Mehme...tatus/1266675760749637632
    7 -26 ... iyesta sert
  2. 2.
    anıtkabiri de bu halde ziyaret edebilir mi acaba?
    3 -2 ... iyesta sert
  3. 3.
    Biraz zorlama Bir Çalışma olmuş. Ben bir saygısızlık görmedim.
    7 -2 ... judas
  4. 4.
    aman aman beklememek için şehit cenazesini kepçeyle gömdürten akplileri örnek almasın da ne yaparsa yapsın.
    (bkz: şehit cenazesini kepçe ile gömmek)
    2 -5 ... strawberry blonde
  5. 5.
    Imamoğlu'nun eli arkasında değil sizin götünüzde 23 haziran'dan beri.
    7 -2 ... federal almanya
  6. 6.
    --spoiler--
    bugün kibirle bu topragın üstünde yürüyenler, yarın acz içinde o topragın altına girecek.
    --spoiler--

Bildim ben bunu rte. Kibir deyince aklıma geldi. Bencede unutmamalı.
    -1 ... eski yesil kulluk
  7. 7.
    Saygı nedir bilmez ataturkun mezarı karsisinda böyle olsa heralde savunmazlardi.
    2 ... icniyeb
  8. 8.
    saygısızlığı ekonomiye bağlamak?
    ... bittimiacaba
  9. 9.
    siz teftiş görmemişsiniz ama az kaldı göreceksiniz.
    1 ... manyak olmaya karar verdim
  10. 10.
    camileri kapatan, bayramı yasaklayan zihniyet gelmiş burada islam şov yapıyor. n'olmuş yani eli arkasındaysa?
    1 ... tacettin limoncuoglu