1. 1.
    basligin tam hali, "ekram imamoglu nun deprem nedeniyle ziyaret ettigi elazıg da gulucukler dagitmasi" seklindedir.

az evvel dikkatimi cekmis, imamoglu deprem felaketi nedeniyle ziyaret ettigi elazıg da etrafina gulucukler dagitmistir.
    bana tuhaf geldi acikcasi zira orada bir felaket, dogal afet yasanmis elazig halki ciddi anlamda magdur olmustur. evleri yikilan, enkaz altinda kalan hatta ve hatta can veren kardeşlerimiz soz konusudur.is bu haldeyken
    imamoglu nun etrafa gulucukler dagitmasi ise ciddi anlamda moral bozucu olmustur, en azindan sahsim adina.
    bir yanda ummetin derdi ile dertlenen erdoğanın gözyaşları bir yanda samimiyetsizce siritan imamoglu.az zorlasaniz 32 disini sayabilirsiniz.

ekrem imamoğlu nun elazığ da gülücükler dağıtması

edit kaynak isteyen arkadaslar olmus sanirim, buyrun!

https://www.baskanhaber.c...g-da-cok-mutlu-oldu/2358/
    5 -6 ... iyesta sert
  2. 2.
    hiç sevmediği insanlar? sayın yazar düzgün düşünce sistemine sahip olmanızı rica ediyorum. oradaki insanlar akpye oy verdi diye imamoğlu'nun nefret duymasını gerektirmiyor. orada insanlar depremzede! ve imamoğlu'nun o an ayy bunlar akpye oy verdi ben bunları sevmiyorum gitmeyeyim demesini beklemiyorsun herhalde?!.
    1 -1 ... satanist keci
  3. 3.
    konu sapicak ama, 'oradaki insanlar akp ye oy verdi diye imamoglu nun nefret duymasi gerekmiyor' demek tuhaf geldi bana.
    zira, imamoglu akp ye oy verdiklerini dusundugu binlerce ibb iscisini isten cikarmis biri! sadece bir kisa mesajla ustelik! bunu nasil aciklayacaksiniz?
    1 -1 ... iyesta sert
  4. 4.
    bu fotoğrafın kaynağı neresi oluyor? bir fotoğraf var da kaynağı yok.
    ... ben de yazdim
  5. 5.
    (bkz: depresyon hapları)
    ... oguzhandroid
  6. 6.
    Haydaaa.
    ... tek gozlu amiral