1. 1.
    Seçim süreci boyunca mütevazi bir hayatı olduğundan bahseden, seçildikten sonra fakirlere yardım edeceğini söyleyen ama ihaleleri kültür a.ş üzerinden eş, dost ve akrabasına verip zenginliğine zenginlik katan ibb başkanı ekrem imamoğlu'nun lüks ev eşyaları.

ekrem imamoğlu nun altın varanklı ev eşyaları

12 -46 ... rall
  2. 2.
    onların altın olduklarını sanmıyorum. sadece renkleri öyle olmalı.
    7 -2 ... sansyoklan
  3. 3.
    imamoğlu böyle yabıyorsa elbet vardır bir bildiyi, sorgulayamam. ama aynısını akepe yapınca yolsuzluk hırsızlık derdim elbette.
    çok şükür akağbeli deyil cehağbeli ışıklı layik medeğni çaydaş kamaliz bir çomar bireyim de, ışıklı başkanımız israf düzenine karşı çalışmalarını son hızda yabıyor. hülooğ, meee.
    16 -16 ... kazangap beyefendi
  4. 4.
    ekrem imamoğlu'nun mustafa varanklı ev eşyalarıdır o. altın varak olsa duramazsın.
    9 -2 ... nevizaade gecelerii
  5. 5.
    Her sarı renge altın diyecek hale de düştüler.

Bizim ev de altın kaplama o halde ama haberim yok.
    14 -1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Abi onu bunu bilmem de şu altın renk olayı hiç şık değil. insanın içini kapatıyor. Çok zengin de olsam altını asla ev dekorasyonunda kullanmazdım.
    1 -1 ... new kid on the block
  7. 7.
    Akp lilere özendi ise garibim ama bunlar işçilik bakımından ucuz mobilyalar.

Ekrem cim sen de alsana altın varaklı kristal kadehler şöyle 150 bin e falan.

Akp yi tam taklit et.
    7 -1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Altın varank ne yav?
    4 -1 ... golgebeyi
  9. 9.
    evladım ona varak(lı) denmez dore renkli gümüşlük(vitrin) denir zeus'un cahili.
    aplikler de ki doreye yakın renkte boyadır , işleme yoktur. basit varak diyebiliriz ,varoş işi)

ha, perde kornişleri(süste olabilir ) plastik zannedersem varak değildir.

erekte evladım gülmüş katılayım ona ,varank *** arıyorsan sözlükte patlıcan burunlu ,şaşı ,çirkin of'lu moruk var onu incele.

hep diyorum bu sağcılar hen cahil hem görgüsüz hem kıymalı yumurta.

varank; roma dilinde viking demektir ,geç aman (doğu imparatorluğu ) kelimesidir rumca'da da varank geçer. anlaşılıyor ki bizim of'lu moruk ya rum ya roma(n) kökenli yani ataları jüpiter'e tapıyormuş.

aman sabahlar olmasın..https://youtu.be/0fFOmCxpV3U?list=RDMM0fFOmCxpV3U
    9 -3 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    Babamın evinde de var o altın varaklı dediğin mobilyalardan. Seni sevdim, altından hesapla yarı fiyatına satalım sana.

Görmemiş köylü sarı boyayı altın sanıyor.

Hem sen bunları bırak, daha geçen gün götünü yaladığın bakan görevden alındı, daha bir şey demedin. O konudaki görüşlerini alalım.
    5 -1 ... rumeli71