1. 1.
    yazın tatil yapar, neden tatil yaptın ekrem?
    kışın kayak yapar, neden kayak yaptın ekrem? sanki depreme kendisi sebep olmuş ya da depremle alakası varmış gibi bu saldırıya maruz kaldı.
    hükümet her şeye %25-30 zam yapar, ibb de zam yapınca neden zam yaptın ekrem?

siz şuna desenize bizim kuyruk acımız var diye. adama kredi vermedikleri için gitti fransa'dan düşük faizli borç aldı adam. bunları konuşmamız lazım. saçma sapan eleştirilerinizi istanbul halkı ciddiye almıyor. bilin istedim.
    3 -3 ... asla osurmam
  2. 2.
    --spoiler--

hükümet her şeye %25-30 zam yapar, ibb de zam yapınca neden zam yaptın ekrem?
    --spoiler--

Hükümet hayatı ucuzlatacağım diyerek mi zam yaptı.

Burda eleştirilen istanbul şeysinin zam yapması değil. Zam yapabilir tabiki.

Ama hayatı ucuzlatacağım diyerek oy toplayan birinin zam yapmasını eleştiriyoruz.

Bak tekrar ediyorum

Zam yapmasını eleştirmiyoruz.

hayatı ucuzlatacağım diyerek oy toplayan birinin zam yapmasını eleştiriyoruz.

Anlayın artık amk.
    1 -4 ... pompacisofu
  3. 3.
    Bak yine anlamıyorsunuz. Konumuz ekrem imamoğlunun vaadleri ile yaptıkları.

Hükümeti de yeri geldiğinde konusu açıldığında eleştiririz ki entry'lerime bakarsan görürsün. Bazıları gibi sapkın bağlılıklarımız yok. Allaha şükür düşünüp sorabiliyorum.
    1 -1 ... pompacisofu
  4. 4.
    Entry'lerimiz orda akp'yi körü körüne savunduğum bir tanesini söyle.

Ben akp'li değilim. Siz beni akp'li olmakla itham ediyorsunuz.

Çünkü sizin gibi düşünmüyorum. Öyleyse akp'limdir.

Siz okul okumuyormusunuz. Size sorgulama yetisi kazandıran olmadı mı hiç.
    -2 ... pompacisofu
  5. 5.
    herkes her zaman eleştirilebilir. acımasızca da eleştirilebilir.

ekrem imamoğlu nu eleştiren çok sayıda chpli var, hükümet karşıtı insan var.
    akplileri hala ibb de barındırması, herkesten oy alacam diye akplileri tasfiye etmemesi, türbancılık yapması vs. gayet eleştirilebilir konular.

toplu taşıma zammı da eleştirilebilir, gayet dinci vakıflardan kestiğin parayı kullan denilebilirdi.

ama bunu gelip bir ak troll yaparsa her türlü lafı yer.

18 senedir bütün rezaletlere zerre ses çıkarma, seçim zamanı her türlü rezaleti yap, iftirayı at, çamura yat, gel 8 ay için destan yaz sorgulamadan haset.
    hadi ordan!

kimse yemez bunları artık, saf salaklar dışında kimin ne mal olduğunu sosyal medyada herkes biliyor.

ama ekmek parası, klavye tıkırdat nasılsa.
    2 -2 ... antik kilise sarapcisi
  6. 6.
    Adamı bırak akp, bırak rte, kendi belediyesinin meclisi bile ak dediğine kara diyerek, her dediğine karşı çıkarak durdurmak için elinden gelen gelmeyen ne varsa, her türlü pisliği yapıyor, sonrada adamı iş yapmıyor diye suçla.
    Sonrada utanmadan ben akpli değilim de.
    2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    https://www.uludagsozluk.com/e/36339431/
    https://www.uludagsozluk.com/e/41824596/
    https://www.uludagsozluk.com/e/22740447/

bu entry'lerin tamamı siyasi parti propagandası. hangi partili olursanız olun. kimse buna karışmıyor. bize ne. ama gelip burda tarafsız seçmen rolü yaparak ekrem imamoğlu'nu eleştirmeyin. bunu idrak edemiyorsanız da lütfen daha fazla yorum yazmayın.

yavuz hırsız ev sahibini bastıramayacak artık. bu başlık ekrem imamoğlu'nun vaatleri falan değil. oğlum siz açtığım başlığın konusunu bana mı öğretiyorsunuz ahaha.

sosyal medyayı tam bir çöplüğe çevirdiniz. tek bildiğiniz ad hominem. cevap veremedim hoop kılık değiştireyim.
    1 -1 ... asla osurmam
  8. 8.
    Kaçyüz tane oldu iddia denilenler ama hep iftira çıktı. Fetöcü olduğu iddiası. iddia değil işte iftira. Eleştiri de fitneye deniliyor. Her şey birbirine girmiş. Neden böyle yapıyorlar? çözemiyorum ilçesinin yarısı adını bilmiyordu ama bütün dünya tanıyor artık bu sebeple. Israrla devam ediliyor ve öyle özensizler ki. Azıcık aksiyon olsa.
    1 -1 ... huzursuz adam
  9. 9.
    --spoiler--
    bu entry'lerin tamamı siyasi parti propagandası.
    --spoiler--

Sen propagandanın sözlük anlamını biliyor musun gerçekten. bilmiyor olmalısın ki örnek verdiğin entry'ler de propaganda yaptığımı iddia etmişsin. öncelikle propaganda ne demek onu öğreteyim ben sana.

propaganda : bir öğretiyi, düşünceyi, inancı, siyasayı vb. başkalarına tanıtmak, benimsetmek, yaymak için sözle, yazıyla ve benzeri türlü araçlarla, yollarla gerçekleştirilen her türlü çalışma.

şimdi entrylere geri dön bak ve gel burada nasıl propaganda yaptığımı anlat. hadi bekliyorum.
    -2 ... pompacisofu
  10. 10.
    eleştirilme değil de üç beş çomtroll'ün kendi çalıp kendi oynaması.

biz hala şekil a'daki moddayız.

ekrem imamoğlu nun acımasızca eleştirilmesi

swh.
    1 ... nesgayfe