1. 1.
  Ak parti' nin projelerine devam edeceğim diyor yani. Chpli Çomarlar kuduracak şimdi. Ben yeni bir proje göremedim de? Yapsın bitirsin inşallah. O yapmasa zaten yapılacaktı çünkü yapmazsa kendisi için hiç mi hiç iyi olmaz.
  5 -2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 2. 2.
  Bir kaç gün sonra vaat ettiği metro içinde temel atmama töreni yapar olur biter. Yobizikler hemen alkış kıyamet toplaşırlar. Böylece eco başgan israf etmemiş olur.
  2 ... pompacisofu
 3. 3.
  (bkz: #42419413) verilen vaatlerin üzerine yatma durumlarını sorguluyoruz. Bu konuda görüş bildir.
  2 ... pompacisofu
 4. 4.
  (bkz: ekrem imamoğlu na saldırma timi)
  1 -2 ... teflon
 5. 5.
  ulan zırzop niye imamaoğluna saldıralım. söylediklerimizin aksini ispat et bizde imamoğluna tapalım sizin gibi. hem aksini ispat edemiyorsun hemde hakaret ediyorsun. gerzek seni. sanki imamoğlu babamın oğlu. bu kadar gözünüzde büyüttünüz bu adamı ancak elinizde patladı kabul edemiyorsunuz. adam çalışmıyor, yalan söylüyor, iftira atıyor, vaatlerini inkar ediyor. bütün bunları sorgulamıyor, gelmiş bize saldırgan diyor.

  bu tipler niye böyle davranıyor ? çünkü kendisi de hayatında örnek aldığı kişi gibi davranıyor. o yüzden sorgulamak aklının ucuna dahi gelmiyor. zaten olmayan akıllarıyla neyi sorgulayacaklar ki. önlerine ne koyarsan onu yer bunlar.

  verecek cevapları olmayınca ne yapıyorlar saldırmakla itham ederek saldırıyorlar. azıcık köşeye sıkışmaya görsünler, hemen 800 bin fark attık diye güzellemelere başlarlar, o tutmazsa bankamatik memuru olmakla suçlarlar, o da tutmazsa görmezden gelerek başlığa asla uğramazlar.

  böyle yobazdır işte bu kafalar.
  1 ... pompacisofu
 6. 6.
  ekremin vaadi oyuncak metro vaadidir denilesi durumdur. lan chp zihniyeti metroyu geçin bisiklet yolu yapamaz. evet.
  1 -3 ... frank lucas
 7. 7.
  2016 da metro avcilarda.
  (bkz: her yerde metro her yere metro).
  Topbaş ın 2013 teki vaadi.
  2 ... atlant isten gelenadam
 8. 8.
  O iş biraz zor gibi...
  1 ... dalvadoor sali
 9. 9.
  630 km türkiye nin yarısı demek. 63.0 olmasın o.
  1 ... abuzer komurcu
 10. 10.
  Adam hergün yıllardır bitmeyen metro çalışmalarındaki yatan işçileri çalışmaları için teftişe gidiyor daha ne yapsın? Sizin beklediğiniz gibi eline kazma alıp tünel kazamaz. Kaldı ki; 10 senedir devam eden metro inşaatına ses çıkarmayıp, daha 1 senesi dolmamış adamı bu yönde Eleştirmek, cahillikten başka birşey olamaz.
  6 -1 ... sakata gintoki