1. 1.
  istanbul büyükşehir belediyesi’ne (ibb) ait hamidiye suyuna boykot uygulayan kamu kuruluşlarına yenilerinin eklendiği ortaya çıktı. rs fm canlı yayınına katılan ibb meclisi chp grup sözcüsü tarık balyalı, 'kültür ve sanayi bakanlıkları ile milli saraylar idaresi ve vakıfbank’ın da hamidiye ile olan sözleşmelerini sonlandırdığını' ilk kez açıkladı.

  bu imamoğlu’na karşı bir can acıtma operasyonu. birçok kamu kuruluşu hamidiye ile ilişkisini ya sözleşmesi bittiği için, ya da sözleşmesinin ortasındayken sonlandırdı. bunun tek sebebi ekrem imamoğlu’nun belediye başkanı olmasıdır. yıllar boyunca hamidiye suyu almışlar. seçimle birlikte sihirli değnek değmiş hamidiye’den vazgeçmişler.

  sizin gibi taraflı firmaların g*tüne koyayım.

  edit: bakanlıklar da almıyormuş artık ama bu boykat'a karşı hamidiye suyuna karşı ilgi artmış, çağrı merkezine bayilikler için telefon yağıyormuş.
  ... eski yesil kulluk
 2. 2.
  çok yakışmış kamu kuruluşlarımıza fransız danone'un eteğinin altına kaçmak. dolar sırdaş hesaplar man adasında. eski sponsorları, baş bisküvicileri ülker de "kola turka" falan milliyetçilik şovu yaparken, a bir baktık malı mülkü ne varsa londra'ya taşımış. ne de olsa hepsi "keşke yunan galip gelseydi"ci fesli kadir'in manevi çocukları.
  1 ... ben de yazdim