1. 1.
  Biraz heyecanlı olduğunu düşündüğüm seçmendir.

  Arkadaşlar bir şey mi kaçırıyorum bilmiyorum ama sizce de sevinen insanlar aşırı tepki vermiyor mu ? Yani sanarsın adam bi başbakan bi cumhurbaşkanı oldu. Büyükşehir belediye başkanlığı koltuğu bu kadar taşşaklı bir şey midir? Gorevi devraldığı eski başkanın adını kaç kişi biliyordur acaba? Yani bir bildiğiniz varsa bu kadar sevinci acıklayacak beni de aydınlatın lütfen.
  1 -4 ... saplamaci
 2. 2.
  Emaneti ehline veren, kuran hükmünden şaşmayan seçmendir.
  1 ... yok herif
 3. 3.
  Bu ne biliyor musun? Mazlumun sevincidir. Ezilenin haklı beyanıdır. Sevinmesin mi? Bu devran hep zulmedenden yana olmadığı gerçeğini gün yüzüne çıkarmıştır. Bağırın ulan, Ekrem başkan.
  4 ... ya o degil de
 4. 4.
  Olan biteni heyecanla takip eden seçmendir. Büyük ihtimalle ilk defa oy verdiği birinin kazandığını gören seçmendir. Bu duyguyu ilk kez tattığı için tuhaf bir mutluluk yaşar.
  1 ... kafir cin
 5. 5.
  bence tepkiler gayet normal. insanlar umutlandı çünkü. adaletsizlikten , adam kayırmadan bıktı. herkes siyasal islamın bir nebze de olsa yok olması için gidip gönül rahatlığı ile imamoğlu'na oy verdi. sonuç beklenmedik şekilde zafer olunca yaşanılan mutluluk çok başka oldu.
  ... yalnizlik mahkumu
 6. 6.
  Nüfusu 20 milyona merdiven dayamış bir
  Metropolitana adam belediye başkanı oldu boru mu lan??? Yunanistan başbakanı aleksis çiprastan daha fazla insana hizmet edecek adam.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 7. 7.
  RTE ne dedi, istanbul'u alan, Türkiye'yi alır.
  Bu Türkiye'nin geri alınmasının ayak sesleri..
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  Müslüman olduklarını iddia eden partililerin aksine asıl dindar müslüman olan akılcı, yenici insanlardır.
  ... tilkimelih