1. 1.
    iBB meclisi Ekrem imamoğlu başkanlığında toplandı. Seçim öncesinde her ortamda 'sevgi pıtırcığı' rolü kesen ve herkesi kucaklayacağını söyleyen imamoğlu, AK Parti'nin önerisini yok saydı. Tevfik Göksu'nun mikrofonunu kapattırdı. imamoğlu hakkında meclis iradesini yok saymak, görevi ihlalden suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

imamoğlu'ndan büyük skandal! Meclis iradesini yok saydı

http://flip.it/XyKJz0
    10 -37 ... ben o sozden caydim
  2. 2.
    Tanıdık gelmiş olması lazım size, birileri de milletin iradesini hiçe sayıp bu oy farkıyla hiç bir şey olmaz deyip sonra 800 bin oyu gördü ya ve o birileri yargıyı, yürütmeyi, yasaları.... falan yok sayıyor ya ondan dedim, ulan iyi iş ha, sen kalk Tbmm den yetkiyi al sonra git belediye başkanından yetkiyi kısıtla meclise var, bu ne yaman çelişki, neyse kudurmaya devam edin.
    19 -7 ... yardiranadam
  3. 3.
    (bkz: dont feed the troll)
    1 -4 ... fafnir
  4. 4.
    çirkin bir hareket olmuş.
    5 -8 ... bittimiacaba
  5. 5.
    ekrem imamoğlu meclis iradesini yok saydı
    8 -6 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    ekremin şaşırtmayan hareketidir bu adam kadar itici bencil biri daha gelmedi. evet.
    2 -7 ... frank lucas
  7. 7.
    Meclisi mebusan kurulduğunda orada da türk düşmanları yer almış ve Türklerin önünü kapatacak işler yapmaya çalışırlardı.

Karadenizlilere hakaret eden, ülkenin çoğuna karşı nefret besleyen birileri de aynı yoldan gidiyor.
    6 -1 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    Bunu söyleyen "pardon yaa bu adam nereli" diyen ırkçı değilmi.

Milletin iradesini kimliğini kim yok saymış acaba.
    6 -1 ... atlant isten gelenadam
  9. 9.
    ekrem imamoğlu meclis iradesini yok saydı
    ... ismini vermek istemeyen birisi
  10. 10.
    adam 800 bin farkla başkan oldu. oradakilerin konuşmak ne haddine? başkan ne derse o olur. millet ekrem imamoğlu'nu seçti o tevfik denilen kürdü değil.
    8 ... comarlara fisildayan adam