1. 1.
  Her kafadan bir ses çıkıyor dedi diyen var demedi diyen var ama chp yandaşı ve e i na sıcak bakan fox haber ve fatih portakal da dedi diyor

  https://youtu.be/7Epnt02eC5M

  internette videolara baktım hiçbirinde dediği yok ama bu demediğine kanıt değil bir chp li olarak e i nu çok seven biri olarak çok üzüldüm umarım bu gaf seçimi kaybettirmez tamam haksızlık yapıldı ama seçime sayılı gün kala ettiyse bu küfür çok kötü oldu bari özür dilese muharrem incenin ben cb olursam o generalin apoletlerini sökeceğim demesi gibi çok gereksiz bir çıkış oldu bu videoda belli belirsiz bir it kelimesi duyuluyor

  https://youtu.be/VFM4lW29yx8

  Ricam şu e i it dedi mi demedi mi yazın dediyse seçimleri etkiler mi onu da yazın yazacağım ama orası kesin dediyse tabii ki etkiler çok üzgünüm.

  Not Bir açıklama yazmak istiyorum belki de akp den rte dan benden daha çok nefret eden olamaz rte dan akp den ölümüne nefret ediyorum ben bu başlığı e i nu karalamak için açmadım valiye it de dese gene oyum e i na ama yakışmadı derim insanlık gereği tek üzüntüm eğer dediyse oy kaybı olur mu olay bu ve gerçekten dedi mi demedi mi kararsız kaldım başlığı açtım deyip demediğini öğrenmek için.

  ilk defa bir başlığımın eksilenmesine seviniyorum çünkü eksileyenler e i yandaşları hepimiz e i nu çok seviyoruz umarım kazanır kaybetse de gönüllerimizi feth etti umarım ibb başkanlığını kazansa da kazanmasa da asıl 2023 de ki cb seçimini kazanır.
  1 -23 ... francescodellamorte
 2. 2.
  "valiye gittik" diyor.
  va li ye git tik...!!!

  alın izleyin.
  https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be&t=161+

  buradan size istediğiniz ekmek çıkmaz aktroller.

  sie...
  20 -8 ... tengir budun
 3. 3.
  (bkz: ak itlerin kürdistan lafına tepkisiz kalması)
  8 -5 ... abhartach lynch
 4. 4.
  garip bir soru.

  bu ülkedeki seviyeyi bilmesek neyse diyeceğiz.
  savunmak maksatlı değil, kimse kimseye böyle bir ifade kullanmasın tabii ki.

  ama oğlum siz şaka mısınız?
  17 senedir geçmiş, söylenmiş binlerce rezil laf, yapılmış binlerce gaf, binlerce yolsuzluk var.

  şimdi adam demiş olsa oyunuzu mu değiştireceksiniz?
  trabzon'da geçmiş ordan zaten, ordu'da önceden geçmeyeceği bildirilmemiş, annesiyle ailesiyle öylece bırakılmış.

  hayır duyan da 17 senedir memleketi ingiliz lordlar kamerası seviyesinde yönetilmiş sanır.
  9 -3 ... antik kilise sarapcisi
 5. 5.
  Vatandaşa israil dölü denmesindense valiye it densin daha iyi.

  Valiyi tek yazıyla değiştirirsin, ama vatandaşı kimse değiştiremez.
  8 -2 ... yok herif
 6. 6.
  Fatih portakal bile dediğini söylüyor. Açın dinleyin? 2.50' den sonrasını orjinal görüntülerde. Kendi de demedim demiyor ki? Siz neyi tartışıyorsunuz? Karakol basıp polis döven,.antrikot yalanını söyleyen bir adamın demediğini düşünmeniz ilginç. Terapiye ihtiyacınız var. 2 × 2 = 4 . Siz reddedince 5 çıkmıyor sonuç.
  4 -15 ... uzak diyarlarda evli barkli
 7. 7.
  on kere dinledim aşırı gürültü kirliliği var. o kadar curcuna arasında benim duyduğum " o valiye söyleyin vali itlik yapmıştır. valiye itlik mi yaraşır adamlık mı yaraşır? tamam hadi gidelim." günahına girmeyeyim. yanlışsam düzeltin.

  edit: başlık sahibi ben duyamadım siz ne duyuyorsanız yazın demiş. biz duyduğumuzu yazınca .öt kılı demiş. sana rağmen "her şey çok güzel olacak."
  4 -3 ... emekdeger
 8. 8.
  Bir açıklama yazmak istiyorum belki de akp den rte dan benden daha çok nefret eden olamaz rte dan akp den ölümüne nefret ediyorum ben bu başlığı e i nu karalamak için açmadım valiye it de dese gene oyum e i na ama yakışmadı derim insanlık gereği tek üzüntüm eğer dediyse oy kaybı olur mu olay bu ve gerçekten dedi mi demedi mi kararsız kaldım başlığı açtım deyip demediğini öğrenmek için.
  2 -4 ... francescodellamorte
 9. 9.
  Yahu emekdeger hiçbir şey duyulmuyor sen o kadar lafı nasıl duydun uyduruyorsun utanmasan allahada küfretti onu da duydum yazacaksın akp li bir göz kılı olduğun çok belli.
  1 -2 ... francescodellamorte
 10. 10.
  Akp'nin çifte standart uygulaması neticesinde ortaya çıkmış sorunumsu. iç işleri bakanının rezilliği ve ondan korkan bir valinin bok yemesinden başka bir şey değildir. Bu insan robot değil bu birincisi, ikincisi milletin a.... Koyacağız diyen adamlara para akıtıp edepten hayadan bahsedemezsiniz. Üçüncüsü bir imamoğlu hepinizi topa dikti, yıkılacak bu bezirgan saltanatınız.
  6 -1 ... paralel evrenden dusen insan