1. 1.
  trt de yapılacağı açıklanmış. saati tarihi pazartesi iletecekler.
  tuzağa çekiyorlar. binali yıldırım'ı hiç bir kuvvet o canlı yayına çıkaramazdı oysa. büyük tezgah var.

  http://www.sondakika.com/...nun-canli-yayin-12122923/
  8 -4 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  seçim gecesi anadolu ajansının veri akışını kesmesi, binali bey'in 3000 oy öndeyken başkanlığını ilan edişini ve apar topar bakanlarla ile toplantı yaptığı, sonra bir hafta falan neredeyse hiç konuşmadığı falan konuşulacak mı, merak edilen.
  4 -2 ... fazlasiylakirgin
 3. 3.
  Binali Yıldırım'ın im*moğlunu konuşturmayarak ezeceği canlı yayın olacaktır.
  1 -15 ... kivilive
 4. 4.
  moderator kesin binali yıldırım ı şirin gösterip imamoğlu nu sanki sanıkmış gibi ortaya atacaktır. ekrem immaoğlu çıkmaması gerekir diyeceğim ama o zaman da korktu filan diyecekler. ak parti oyun yapacak çok belli.
  5 -4 ... sansyoklan
 5. 5.
  ne oyun yaparlarsa yapsınlar imamoğluna en az 300-500 bin oy daha kazandıracak yayın olacaktır. isterlerse moderatörü süleyman soylu yapsınlar fark etmez. programın 4 de 3 ü karşılıklı konuşma olacak mecbur. binali bey gaf üstüne gaf yapar. eline tutuşturulan kağıt olmayınca neler söyleyebileceğini daha dün kürdistan lafı ile gördük. bunlar canlı yayına alışık değiller. rte neden ince nin karşısına çıkamadı ? 2 soruda tarumar olacağını biliyordu. ben hala inanamıyorum binali yıldırım nasıl kabul etti bu teklifi. son dakikada iptal falan ederler. sadece binali yıldırım korkmadı kabul etti ayağına yatıyorlardır.
  17 -8 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  yayin trt de mi?

  ohohooh valla zeki hareket... buraya simdi ne reklam alinir...o reklamlardan gelen parada emuklemesi en kolay kurum olan trt den cok guzel emuklenir ha...kjahdkjsakd
  4 -3 ... wake up neo
 7. 7.
  Öyle bir yayın olsun, binaliye kulaklıkla neler demesi gerektiğini söyleyen danışmanları, hatta iş boka batarsa (ki batacak) RTE direk kulaklıktan kendi ne demesi gerektiğini söylemezse bende birşey bilmiyorum.
  Binali dediğin adam tek başına tahtaya yazı yazmaktan aciz bir adam.
  RTE olmadan değil tartışmaya, tuvalete bile tek başına gidemez, duvara, parçalarına işer.
  4 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  Eğer sadece 2 aday ve moderatör olacaksa yıldırım ın kulağında kulaklıkla sürekli suflö alacağı program olacaktır. Zira kendisi doğaçlama konuşma konusunda çok da başarılı değil.

  Kuvvetle muhtemel moderatör ile birlikte konuyu sürekli pkk, demirtaş, makarios gibi istanbul un sorunları ile alakası olmayan konulara getirmeye çalışacaklar.

  Eğer imamoğlu çileden çıkmaz ve sakin kalırsa ibre ciddi anlamda lehine dönecektir.
  3 -1 ... flat head
 9. 9.
  Binali yıldırımın sakinliği ve efendiğiliyle yayına damga vuracağı kesin.
  8 -11 ... sari civciv
 10. 10.
  Bence bu canlı yayın olmayacak.
  Binali Yıldırım aniden rahatsizlanacak ve program iptal edilecek.
  3 -2 ... turkmen begi