1. 1570.
    sözlükte kendisine iftira atan , dalga geçen veya küfür eden ne kadar aktroll varsa haftaya bugün susup kıçlarının üzerine oturacaklar. eksileyin bakalım hadi. her yerde varsınız alıştık nasıl olsa. ağlayıp kuduracaksınız. sabırsızlıkla bekliyorum.
    4 -4 ... yalnizlik mahkumu
  2. 1571.
    zordur dostum çok zordur ekrem imamoğlu olmak. eski fetöcüler seni fetöcü olmakla suçlar, yolsuzluk yapanlar herkesi kendi gibi bildiği için tüm geçmişini didik didik araştırır bir yanlışını arar, pkk ya yanaşıp kürtlerin oyunu isteyenler kürtler sana oy verince pkkli ilan ederler seni, soyu sopu belli olmayanlar 7 kuşak soyağacını saysan da pontus derler sana, çarşıda pazarda ucuz patates kuyruğunda bekleyen ilkokul terk vatandaş en çok seni eleştirir, sana oy verene terörist derler, seni sevene vatan haini.
    buna rağmen her sabah bir umutla başlıyorsan yeni güne tahminimden daha zordur ekrem imamoğlu olmak.
    3 -1 ... emekdeger
  3. 1572.
    ekrem imamoğlu

Her gün bir proje açıklamakla o proje bitirlmiş mi oluyor? Laf çok icraat yok

ayinesi iştir kişinin söze bakılmaz.

Edit:
    ekrem imamoğlu

Gerçekleştirilen 2 vaadden pardon prefabrikd3n kültür merkezi ve kreş

Kültür merkezi deyince insanın aklına dev bir tesis geliyor ama öyle değil bildiğin prefabrik
    5 -4 ... isminiunutanadam
  4. 1573.
    https://www.uludagsozluk.com/e/41698687/

%48.80 oy almıştır, rakibi de %48.80 oranında oy almıştır.
    20 milyonluk bir şehirde 12 bin fazla oy alması sadece binde 2 fark anlamına geliyor, o da çalıntı.
    şaibeli olmasaydı 1 oy fark bile yeterlidir ama bunda şaibe var.

bütün istanbul oyları tekrar sayılsaydı, seçimlerin tekrar edilmesine gerek kalmıyacaktı.
    4 -3 ... iyneci bey
  5. 1574.
    an itibariyle tokatlamaya başladı yiğidim.
    yürüyedur...

oy çalınma konusunda ard arda tokat atıyor şu an yalancılara.

edit: imamoğlu belgelerle konuşuyor, binali seyrediyor.
    ekrem imamoğlu

acil bir kanun hükmünde kararname ile canlı yayını kapatabilirler. bak binali lafa girdi şimdi. susun ve sıranızı bekleyin.

edit2: vurur yüze ifadesi, canlı yayına çıkmayacaktın reisinin bitanesi;
    ekrem imamoğlu

abi ne işim var benim burada duruşu;
    ekrem imamoğlu

şu da ekrem imamoğlu'nun attığı füze;
    https://streamable.com/i65yk
    17 -6 ... tengir budun
  6. 1575.
    Çalışıp gelmiş

An itibariyle Cinaliyi perişan ediyor.
    5 -3 ... keyf kahyasi
  7. 1576.
    çok sert girdi tartışmaya. bakalım neler olacak.
    4 ... fazlasiylakirgin
  8. 1577.
    fon kartonla gelmiş sırıtık.

boş boş konuşuyor.
    4 -5 ... telefoncu ekrem
  9. 1578.
    sürekli lafa giriyor. aşırı heyecanlı. binali beyefendi harcayacak ekoyu.
    -5 ... caranthir
  10. 1579.
    Ekrem bey, dört oydan biri nasıl şaibeli, üçü nasıl temiz diye bilal'e anlatır gibi anlattı?

:)

izleyelim bakalım *
    4 -1 ... huseyin c