bugün

2014 yerel secimlerinde basarili olan, Beylikduzu'nun chp'li belediye baskani..

Birebir sahit oldugumuz Saatlerdir suren hileye hurdaya, sadece okullardaki elektrik kesintisine ragmen %22 lik farkla akp nin 10 yillik rant kalesini almistir..
Yolu acik olsun..
oldukça samimi davranan ve halkla iç içe olan beylikdüzü'nün yeni belediye başkanı. sabah 7-8 gibi başlayıp gece 12-1 gibi biten günlük programların sonucunda nihayet emeğinin karşılığını aldı. tebrik etmek düşer bize de.
http://www.ekremimamoglu.com/

chp nin ihtiyacı olan taze kanlardan. yolu açık olsun...
Adam gibi adamdır CHP nin iBB için gösterdiği aday baskandir.
mhp oylarını alabilirse istanbul'un yeni belediye başkanı olabilecek isim.
CHP'nin istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ekrem imamoğlu aslen Trabzonlu ve Trabzonsporlu imiş.3 çoçuk banasi ve işletme mezunudur.

Kaynak:
https://www.webmgon.com/2...reli-kac-yasinda.html?m=1

Kendisi Binali Yıldırım da yarışacak bakalım neler olacak?
niye sözsün millet bu adama? akp lilerin hangisi dünün koyu chp lisi bugunun van bşb adayı savcı sayana sövmüş ? akıllı geçineyim derken salaklık yapmanın alemi yok.
yine sözlük ve sosyal medya tarafından şişirilip 1 nisan sabahı kayıplara karışacak olan adaydır.
(bkz: okumadan entry eksilemek)
kendisini tanımıyorum. chp belediye başkan adayı olduğunu öğrendim. sabah telefonuma mesaj atmış
----------
"günaydın istanbul ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediye başkan adayı" şeklinde. altında da kendisini tanıtan link var.
------------
aday olduktan sonra ilk icraatı bu olması üzücü. benim iznim alınmadan bana mesaj yollaması hem kanunlara aykırı, hem de beni rahatsız ettiği için ahlaka aykırı. diğer insanlara örnek olması adına ilk başta bu hatayı yapmaması gerekiyor.
`https://sikayet.btk.gov.tr/` size gelen istemediğiniz tüm sms leri şikayet edebiliyorsunuz. kendisini bu kanaldan şikayet edeceğim. daha önce telefonuma bulunduğum ilçenin akp bel. bşk. adayı mesaj attı onu da şikayet ettim. diğer partinin adayları gönderirse onları da şikayet edeceğim. ben üzerime düşen vatandaşlık görevimi yerine getiriyorum. kendi çıkarları uğruna insanları rahatsız ediyorlar. hiç kimse kanunlardan ve vatandaştan üstün olmamalı. insanların kişisel bilgileri tanımadığınız, istemediğiniz kişilerin ellerinde dolanıyor. kişisel bilgilerimiz, iznimiz olmadan satılıyor. bizler siyasiler için birer eşyayız! bunun tek anlamı budur.
beylikdüzü'nü akp'den almış şimdi de istanbul'u alacak isim.
beylikdüzünden istanbula gelmeyi başarabilirse birkaç miting yapmayı planlayan adaydır. metrobüs de kullanamaz ki şimdi akp icraatı.
adresimi okul dolayısıyla istanbul'a taşıdım.

oyum kendisinin. artık akp kepazeliğine son verip kahraman olmaması için hiçbir sebep yok.

sn. başkan, akp elindeki belediyelerde sahaya inin. bağcılar, esenler, sultangazi, gop, eyüp gibi ilçeler size seçimi kazandıracak.

burada garibanlar yaşıyor. ekonomik kriz en çok bunları darlıyor. gidip bu iktidarın hatalarını ve kendi çözümlerini anlatın.

yüzde 47-48 seçim kazandırır. hadi inşallah.
2014 yerel seçimlerindeki beylikdüzü adaylığı döneminde görme engellilere yönelik bir kartvizit bastırmış.
görsel
chp'nin tabanına kurtarıcı diye itelediği bilmem kaçıncı adam.

mağluplar kervanına eklenecek yeni bir isim daha. çok değil nisan ayında adı bile unutulur.

zihniyet değişmedikçe isimlerin değişmesi bir şey ifade etmez.

camide de yatsanız, burkaya da girseniz, kendinizle çelişmekten öteye gidemezsiniz.

gerçi öyle halka böyle yönetici.
ilk başta soyadından kaybeder.dini siyasete alet etmekten.
Fatih Sultan Mehmet, alkol içen, istanbul’da rakı balık yapacak kadar babacan, en güzel rus kadınına aşık olan, rus kadınıyla evlenerek güzelliğe önem veren bir Türk liderdi. Yobazlar istediği gibi sahiplensin, gerçekleri değiştirebilir mi?
4 kişilik ailemizin oyunu alacak olan kişi.
Ayrıca Trabzonludur, Akp’den sıkılan Trabzonluların oy vereceği tek Chp’lidir kendisi..
istanbul gibi bir yere CHP tabanında daha fazla tanınmış daha fazla ön planda olan özgür özel ya da Haluk Koç gibi siyaset adamlarıni bir yana bırakıp muhafazakar kesimin oylarını almak Parti'nin son yıllarda güttüğü strateji sonucu ortaya çıkmış bir isim.
(bkz: 1970) doğumludur.
Adamın sesini duyduğumda ilk başta Tayyip Erdoğan sandım.Konuşma tonu Tayyip Erdoğan gibi.
Kendisi Erdoğan’ın da okuduğu imam hatip lisesinden mezunmuş. Hitap benzerliği buradan geliyor olabilir.
Seçilirse çalışacağını beylikdüzü’nden biliyoruz. Binali Yıldırım’ın da şimdiye kadar yaptıkları ortada.
iki aday da seçilebilir bence , güzel bir yarış olacak.
kazanacak olan belediye başkan adayı.

kadri gürsel'e tipi çok benziyor bu arada.
Bugün cuma namazındaydı.
istanbul'u yerel yönetimlerde tecrübeli birine teslim etmek istanbulluların vatani görevidir. aksi durum olursa birileri, ''biz bu şehre ihanet ettik'' açıklaması yapabilir. ekrem imamoğlu'nun beylikdüzü'nde yaptıkları ortadadır. binali yıldırım gibi iett şoförlüğü yapıp ulaştırma bakanı olmamıştır. bir ilçe yönetilmeden büyük şehir yönetilemez oyun değil bu.
güncel Önemli Başlıklar