bugün

ekrem olamaz, oy verdik ama hümanizm adı altında pkk seviciliği yapıyor.

mansur başkana desteğim sonsuz.
Ekrem yerini aldığı kişilerden ne kadar iyi olsada biraz kendi yanlışları birazda ona oy veren kişilerin șekilciliği (cumhuriyet kadını/erkeği böyle giyinmeli saçmalıkları ) yüzünden sürekli geriye gidiyor.

Mansur yavaş benim gözümde daha iyi adam hergün bir yenilik yapıyor. Bugünde taksilerle alakalı güzel bir uygulama başlatmış. Maalesef ekremden böyle şeyler görmüyoruz.

Bugün seçim olsa Mansur yavaş a oy veririm.
ne sayın mansur yavaş nede sayın imamoğlu cumhurbaşkanlığı seçiminde iyi bir sonuç elde edemez. hele karşıların da erdoğan varsa.

son yapilan anketlerde mhp ve akp yine %52 çıkmış.
Böyle giderse olamayacaktır.
tarihin gördüğü en yalancı,

bukalemun,

şizofren başkanı olur..
2023 de olmasi kuvvetle ihtimaldir. Istanbul belediyesinde ki çalismalari sarayin kapilarini ardina kadar acacaktir.
Ben de istanbul için oy verdim ama pkklılarla takılan adamla Türkiye seçimlerinde işim olmaz. Şüphesiz Balıkesirli kızmaya başladı.
Aslinda ankara'da guzel isler cikarirsa ki su anda guzel isler yapmakta, mansur bey de adaylik icin cikarilabilir.
Ekrem değilde, Mansur yavaş olsa efsane şeyler olur.
görsel
seçim zamanı geldiğinde halen görevinde kalmayı başardıysa tabi... kürtlere yanla yanla nereye kadar, bakalım ne zaman patlar istanbul seçmeni.
ya.praktan seçmen olursa, ekremden başkan olur..
kendisi pkklılarla arasına bir set koyamadı ayrıca elinden çok ağzı çalışıyor o tarihi istanbul projelerini hala adam gibi göremedik mansur yavaşın ilk 100 gün icraatinin yanında ekrem beyin 100 gün icraati resmen fıs kaldı ayrıca sürekli abuk subuk şeylerle uğraşıyor temel atmama töreni ne allah aşkına ispark 2,5 milyon zarar etmiş diye çıkıp bizi tav ediyorsun sonra 500 600 bin tl harcayıp 29 ekim kutlaması yaptırıyorsun oldu mu şimdi bu? israfin miktarı olmaz beni kaybettin şahsen ben mansur beyden yanayım artık.
Ben bu konuda imamoğlu nu galatasaray a benzetiyorum. Nasıl ki 2012 de süper final diye bir şey çıkartılmasına rağmen galatasaray hem normal sezonda, hem süper finalde şampiyon olarak bir sezonda iki kez şampiyon olarak tarihe geçti, kendisi de aynı seçimi iki kez kazanarak tarihe geçmiştir. Tarih nevi şahsına münhasır insanları sever.
Allah muhafaza türkiye haritası değişir böyle bir durumda.
Erdoğan hayattayken ancak hayalini kurabilir başkanlığın e. imamoğlu.

Sözlükteki dostlarımın da e. imamoğlu balonunun çapının kısa zamanda farkına varması beni mutlu etti.
Popülerliğini yetirdi sanki ama seçime daha 3 yıl var burası Türkiye her an herşey değişebiliyor.
Bu pilav daha çok su kaldırır...
Ülkenin tekrardan doğup sarsılmaz bir şekilde emin adımlarla “”gelişmiş ülke” olması yolundaki ilk adımdır.
mansur yavaş varken düşünülemez.
Kılıçdaroğlu izin vermese bile bağımsız katılır. Biz yine ona oy veririz. Bir sürü adam diyor chp de olmasa da oy veririz diye.
Köprünün altından çok sular akar.
Birilerinde yusuf yusuf mu seziyorum?

Yoksa seçilme ihtimali olmayan birini niye kendine dert etsin, di mi?
bazı adamlar vardır kim kazanırsa kazansın en çok onlar kazanır. her devrin adamı derler bunlar için.
ben demem ama yani adam demem.
(bkz: ciddi ciddi ekremin cb olacağını sanan tip)
güncel Önemli Başlıklar