bugün

Biraz heyecanlı olduğunu düşündüğüm seçmendir.

Arkadaşlar bir şey mi kaçırıyorum bilmiyorum ama sizce de sevinen insanlar aşırı tepki vermiyor mu ? Yani sanarsın adam bi başbakan bi cumhurbaşkanı oldu. Büyükşehir belediye başkanlığı koltuğu bu kadar taşşaklı bir şey midir? Gorevi devraldığı eski başkanın adını kaç kişi biliyordur acaba? Yani bir bildiğiniz varsa bu kadar sevinci acıklayacak beni de aydınlatın lütfen.
Emaneti ehline veren, kuran hükmünden şaşmayan seçmendir.
Bu ne biliyor musun? Mazlumun sevincidir. Ezilenin haklı beyanıdır. Sevinmesin mi? Bu devran hep zulmedenden yana olmadığı gerçeğini gün yüzüne çıkarmıştır. Bağırın ulan, Ekrem başkan.
bence tepkiler gayet normal. insanlar umutlandı çünkü. adaletsizlikten , adam kayırmadan bıktı. herkes siyasal islamın bir nebze de olsa yok olması için gidip gönül rahatlığı ile imamoğlu'na oy verdi. sonuç beklenmedik şekilde zafer olunca yaşanılan mutluluk çok başka oldu.
RTE ne dedi, istanbul'u alan, Türkiye'yi alır.
Bu Türkiye'nin geri alınmasının ayak sesleri..
Müslüman olduklarını iddia eden partililerin aksine asıl dindar müslüman olan akılcı, yenici insanlardır.
siyasetten zırnık anlamayan onun bunun güdümünde oy veren über ötesi cahil seçmenlerdir. evet..
kılıçdaroğluna vermedilerse mallar amk. Ekrem adamın götünde geziyor. kemale vermiyorsan ekreme de verme.
çağdaş medeniyetler seviyesinde, laiklikten şaşmayan bir yönetim biçimi istemiş seçmendir. laikliğin olmadığı bir türkiye düşünülemez.
pkk'nın koyun güder gibi güttüğü seçmendir...