bugün

"man" adasına yapılan 2 havalenin ücret bedeli kadarmış lan.
Çok küçük bir meblağ.

8 milyon para mı lan bu ülkede.
e bi arabası vardır, bi evi vardır...çocuklarını iyi okutabiliyodur...e yeter be kardeşim...açgözlü olmıycaksın...
Adam siyasete girerken bir tek yuzugum var dedi mi?
eniştesi kayınçosu amcasının oğlu dayısının oğlu halasının kızı kayınpederi ve diğer akrabalarının üstüne yaptığı yaptığı mal varlığı hariç denilesi durumdur. net...

siz bizim aklımızla alay mı ediyorsunuz lan..
vay amk 4 milyon liralık adama neredeyse fakir fukara diyecekler.
aptal yazar beyanı afedersiniz şuraya sadece 1 tane süper yat fiyatı bırakıyorum.

buda binali beyin => Çocukların bugün 17 şirketi, 28 gemisi, iki adet de süper yatı var.

en ucuz gemi fiyatlarını 28 ile çarp bakalım sayın yazar kişisi

https://www.sahibinden.co...gemisi?sorting=price_desc

buda yat https://www.sahibinden.co...motor-yat-584271004/detay
imamoğlu'nun malı, imamoğlu'na , ne sana ne bana, ne de ona.
Bilal’in sıfırlayamadığı paradan azdır.
binali de açıklayacaktı.
açıklasa da kıyaslasak.
Adamın mal varlığı yerindeymiş baya baya. Umarım alın teri ile kazanmıştır. Yoksa canı cehenneme.
kaynağını da açıklasaymış keşke *
4 milyon tl müteahhit için para değil.. geçiniz..

binali ve şurekası açıklasa keşke..

bütün 25 yılın hesabını dökebilselerde görseks..
O zenginlikte bi 100 milyon vardır diye tahmin ediyordum. Zira aileden zengin bu adam.

Yani ne Demekmiş, alnının teriyle çalışıp, helâl kazanmakla yüz milyonlar olmuyormuş. Gemi filoları kurulamıyormuş!
istanbulda Beylikdüzünde başkanlık yapan birine isnat edilen bu mal beyanı hakarettir.
4 yıl boyunca sadece imza atsa bile en 400 milyon eder. Millet ittifakını aptal yerine koyabilirsiniz ama bu millet aptal değil.
Sen sanıyormusun ki, en ufak bir rüşvet, yolsuzluktan geliri olsa akp her saniye bütün medyada ifşa etmezdi?
Sanıyormusun ki, babasından dedesine yedi sülalesi didik didik incelenmedi?
Suçlayacak tek şey olarak "it dedi"yi kullandıklarına göre demekki harbi temiz bu adam.
(bkz: ayakkabı kutuları)
(bkz: gemicik)
(bkz: vakıflar)
(bkz: kol saati)
(bkz: rıza sarraf)
Bir insanı savunacagiz diye kendinizi küçük düşürmeyin bari.
Babasının mal varlığını da açıklasın. Edremit' teki 30.000.000' luk zeytinliği de açıklasın. Zeytin ağaçlarının hepsini kesipte villalar yaptıkları.

2 avm' si olan insan mal varlığım 7 milyon diyor. Şak şak yapıyorsunuz. Tek bir avm' nin bile aylık kira getirisi ne kadar biliyor musunuz? Düşünün işte? Yani burger king' in bile aylık kirası ne kadar bir düşünün? Kendi söylüyor avm ortaklıklarını.
Olan muarreme oldu adam silindi gitti hey gidinin muarremi.
görsel

(bkz: yav he he)
Doğru düzgün 1 gemi bile alınmaz o paraya.
Beni ilgilendirmeyen bir bilgidir.
Asıl bakmamız gereken bundan sonra mal varlığında abesle iştigal bir çoğalma olacak mı? Bence Binali ve Tayyip in de 90 lardaki 2000 lerin başındaki mal varlıkları ile şimdi karşılaştırılmalı. imamoğlu zaten varlıklı belli bir aileden geliyor. O yüzden çok vay vay diyecek bir mal varlığı değil yani. Mecliste de kimse zaten köyde çoban değildi yani.