bugün

Her kafadan bir ses çıkıyor dedi diyen var demedi diyen var ama chp yandaşı ve e i na sıcak bakan fox haber ve fatih portakal da dedi diyor

https://youtu.be/7Epnt02eC5M

internette videolara baktım hiçbirinde dediği yok ama bu demediğine kanıt değil bir chp li olarak e i nu çok seven biri olarak çok üzüldüm umarım bu gaf seçimi kaybettirmez tamam haksızlık yapıldı ama seçime sayılı gün kala ettiyse bu küfür çok kötü oldu bari özür dilese muharrem incenin ben cb olursam o generalin apoletlerini sökeceğim demesi gibi çok gereksiz bir çıkış oldu bu videoda belli belirsiz bir it kelimesi duyuluyor

https://youtu.be/VFM4lW29yx8

Ricam şu e i it dedi mi demedi mi yazın dediyse seçimleri etkiler mi onu da yazın yazacağım ama orası kesin dediyse tabii ki etkiler çok üzgünüm.

Not Bir açıklama yazmak istiyorum belki de akp den rte dan benden daha çok nefret eden olamaz rte dan akp den ölümüne nefret ediyorum ben bu başlığı e i nu karalamak için açmadım valiye it de dese gene oyum e i na ama yakışmadı derim insanlık gereği tek üzüntüm eğer dediyse oy kaybı olur mu olay bu ve gerçekten dedi mi demedi mi kararsız kaldım başlığı açtım deyip demediğini öğrenmek için.

ilk defa bir başlığımın eksilenmesine seviniyorum çünkü eksileyenler e i yandaşları hepimiz e i nu çok seviyoruz umarım kazanır kaybetse de gönüllerimizi feth etti umarım ibb başkanlığını kazansa da kazanmasa da asıl 2023 de ki cb seçimini kazanır.
(bkz: ak itlerin kürdistan lafına tepkisiz kalması)
Vatandaşa israil dölü denmesindense valiye it densin daha iyi.

Valiyi tek yazıyla değiştirirsin, ama vatandaşı kimse değiştiremez.
on kere dinledim aşırı gürültü kirliliği var. o kadar curcuna arasında benim duyduğum " o valiye söyleyin vali itlik yapmıştır. valiye itlik mi yaraşır adamlık mı yaraşır? tamam hadi gidelim." günahına girmeyeyim. yanlışsam düzeltin.

edit: başlık sahibi ben duyamadım siz ne duyuyorsanız yazın demiş. biz duyduğumuzu yazınca .öt kılı demiş. sana rağmen "her şey çok güzel olacak."
Bir açıklama yazmak istiyorum belki de akp den rte dan benden daha çok nefret eden olamaz rte dan akp den ölümüne nefret ediyorum ben bu başlığı e i nu karalamak için açmadım valiye it de dese gene oyum e i na ama yakışmadı derim insanlık gereği tek üzüntüm eğer dediyse oy kaybı olur mu olay bu ve gerçekten dedi mi demedi mi kararsız kaldım başlığı açtım deyip demediğini öğrenmek için.
Yahu emekdeger hiçbir şey duyulmuyor sen o kadar lafı nasıl duydun uyduruyorsun utanmasan allahada küfretti onu da duydum yazacaksın akp li bir göz kılı olduğun çok belli.
Sevgili paralel evrenden dusen insan yazdıklarına aynen katılıyorum.
Kem söz sahibine aittir.
Karşınızdaki bazen oyunu sizin kurallarınıza göre oynadığında neden mızıkçılık yapıyorsunuz ki?

Siz de pek terbiye timsali değilsiniz.

Keza gürültüden söylenen şeyi net olarak anlamanın olanağı maalesef yok.
ilk defa bir başlığımın eksilenmesine seviniyorum çünkü eksileyenler e i yandaşları hepimiz e i nu çok seviyoruz umarım kazanır kaybetse de gönüllerimizi feth etti umarım ibb başkanlığını kazansa da kazanmasa da asıl 2023 de ki cb seçimini kazanır.
Helal olsun uykusuz baykus yazdıklarına aynen katılıyorum.
umarım demiştir dediğim durum.

bu zihniyet kibarlıktan anlamaz çünkü. vip'yi engelleyen adam itlik yapıyordur. ekrem imamoğlu da tespit yapmış.
Dediyse helal olsun.
Sevgili skordan sorumlu devlet bakanı ama bir gerçek var şu an için vip e i nun hakkı değil çünkü orayı kullanacak bir unvanı yok bu da bir gerçek.
Sevgili novaseline helal olsun deme e i nu terbiyesiyle sevdik umarım it demedi ama dediyse ve bizde demesine helal olsun dersek onu kötüye teşvik etmiş oluruz.
https://mobile.twitter.co...tatus/1137282706826498049
deseydi her haber başlığında videosuda da gösterilrdi. maksat imamoğlu'na suç isnadı yapmak. bu olmadı başka bir sefere. güldür güldür bu işler.
elimizde görüntüleri var !
https://youtu.be/7zM8iojFzYs

Tekrar tekrar dinleyin şakşakçısı da " ben o valiye sokuyum sokuyum " diye bağırıyor. Imaminoglu' da " tamam canım " diyor güya sakinleştirmek için. Ucuzsunuz!
"It" demiyor "it is a pencil" diyor.
"Canım valim" diyor. Hatta "valicim" diyor.
"It" nerden çıktı ya. Kim uyduruyor bunları.
deseydi ve görüntüler olsaydı sizce bunu paylaşmadan dururlar mıydı?

şimdi dağılabilirsiniz.

hakaret asla tasvip edilemez. ancak devletin valisinin akp emriyle hareket etmesine, sedat peker' in bile geçebildiği vip ten yanında milletvekili olduğu halde imamoğlunu geçirilmemesi için talimat vermesine de iki çift laf edin. olur mu?
Demiş işte putkafalar hala neyi savunuyorsunuz, demiş.

Zamanında sizi uyardığimda eksi yağmuruna tutmuştunuz ama hakliymisim diymiiii putkafalar?
https://m.uludagsozluk.com/e/41653099/
Demişse G.te g.t demiş olur ki cuk oturmuş olur.
Fatih portakal kesinlikle dedi, net bir şekilde duydum dedi.
Yayinlasaydik RTÜK'ten ceza alırdık diye ekledi.

Ama i.oglu hayır Bas-itlik dedim diyor.
itlik yapmıştır diyor açık açık. video diğer kanallarda dönüyor zaten bağnazlık yapıp kumandayı fox'ta sabitlerseniz görmezsiniz tabi.
fatih portakalın söylemiyle tam olarak söylemiştir. evet..