bugün

Kadınlar ciddiye alıyor demekki yoksa erkekler kadınları engelleyemezdi. Evet. Teşekkürler.
Biraz öyle de. Kadın da düşünüyor: çocuğu bırakabileceğim kimse yok bu 1. Bakıcı tutsam maaşımı komple ona vermem gerekecek. O halde neden ben çocuğumdan mahrum kalayım.

Sorun en çok sosyal yaşam. Cehalet. Kayinvalideme güvenip çocuk bırakamıyorum. Annem de uzakta. Şimdi benim çalışmam saçma değil mi? Çocuk açısından bakıyorum. Evde de yapabileceğim bir iş yok. Bir de 2. Çocuğu düşünüyorum. Yani anlayacağınız kadın kişisi genellikle kendisini çocuklarına adayan kişidir.
Güzel çocuklar yetişsin de kadın çok mecbur değil ise çalışmasa da olur. Tabi en güzeli çalışmak. Çalışabilmek daha güzel. Işte o uygun şartlar olmayınca olmuyor.
Doğrudur, times higher education tarafından belirlenen en iyi ekonomi eğitimi veren Stanford da kapıda testisleri olanlar giremez yazıyor.
Zaten ekonomi bilgisi için öncelikle klitoris sahibi olmak gerekir.

Mesela: destatis (Almanya federal istatistik ofisi) tarafından açıklanan 227.8 milyar Euro dış ticaret fazlası Merkel erkek olsaydı gerçekleşmezdi.
Zaten Türkiye'nin ekonomik durumu yaşanan krizin nedeni de cb Erdoğan'ın erkek olması.
Eğer Meral Akşener olsaydı böyle olmazdı.

Edibüdü: okullar da açılmadı ama çoluk çocuk erken kalkıyor veya yatmıyor.
Sözlük de vakit geçiriyor.