1. 1.
  Az kişinin bildiği gerçektir.

  Hem iyi ekonomi öğretmiyorlar. Gençlere araştırmayı öğretmiyorlar hem de 3 ay boyunca evde yan gel yat Osman misali para alıyorlar.
  3 -4 ... beyaz baretli mehmet aga
 2. 2.
  3100 TL maaş alsalar ve 500 bin öğretmen olduğunu varsaysak sigorta primleri bilmem neler ile devlete 2 ay ne biçim yük oldukları ortada. Cabası mı? istedikleri şehirde seminer alıp istedikleri zaman gitmiyorlar, halk eğitim merkezlerinde değerlendirilmelidir en azından 1 ay. Olmaz kardeşim bu kadar öğretmen varken halk eğitimde başkasına maaş verilmez onun zorunlu izni de o zaman olur sistem böyle işler.

  Edit : toplamda 925000 öğretmenden bahsediliyor.
  1 -4 ... apostleye tw ceken pic rogue
 3. 3.
  ekonominin kötü olmasının sebebi öğretmenlerdir
  3 ... lan senin de nickinin de amk
 4. 4.
  yok cinlerdir. fedöcü cinler.
  4 ... serdarsl06
 5. 5.
  sebebi öğretmenler değil, bizi yöneten seviyesiz kişilerdir. amerika o kadar dedi "yaptırım uygulayacağız." diye. fakat tedbir alındımı? alınmadı. saraylarda yaşayıp, kilosu 6000 tl olan beyaz çay içerler, ama ekonominin gidişatını görmezlikten gelirler.
  türkiye'nin çok fazla öz kaynağı olmasına rağmen, 4 mevsim yaşadığımıza rağmen üretim yapamıyoruz. özelleştirilen/satılan limanlar, madenler ve fabrikalar bunlara örnek verilebilir. ekonomi öğretmekle değil, üretip ihracat yapmakla ekonomi düzelir.
  normalde kafanın içinde beyin olması lazım çünkü ceviz ye diyeceğim de, oda Amerika'dan ithal...
  ... kopekten kacan low kedi
 6. 6.
  Eğitimi düzgün verseniz %52 oy vermezdi hem suçlu hem güçlüler birde ay şunlara bakın ya.
  -2 ... beyaz baretli mehmet aga
 7. 7.
  2 ay tatil yapan ve 24 bin lira alan milletvekillerinin de yaz maaşı kesilsin o zaman kabul
  1 ... seruven44
 8. 8.
  Arkadaşım başka günah keçisi bulamadın mı? Bir siyası ayda 6 öğretmenin alacağı maaşı alıyor ve buna bir şey demezsiniz hatta görmezsiniz bile. ne kadar cahilsin. Zaten cahil olmasan öğretmenlere laf atmazdın.
  3 ... srkns