bugün

Ekonomik Kurtuluş Savaşı verdiğimiz doğru ama kime karşı hangi hırsızlara karşı veriyoruz. orası sıkıntı işte. Neyse yiğenim dış minnahların oyunları bunlar.
Frank Lucas’ın yorumunu merak ediyorum.

Ne sıçacak yine diye.

Saygılar sunuyorum azizim…
Elbet bir gün kazanıp malum kişiyi tahtından edeceğimize inandığım savaş.
Ne olmuş ben kaçırdım, makam araçları iade mi ediliyor? Saray ışıkları mı söndürülüyor? ithal tohum ve ara mamule karşı tedbir mi geldi?

Bunlardan herhangi birisi söz konusu değilse pardon neyle ve kime karşı bu savaş, onu idrak edemedim ben??
Türkiye bu dış borç batağından çıksa çıksa yarı sömürge olarak çıkar.
reyiz haayin alamanyaayı cezalandırmak için

20 tane 2022 model makam arabası alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=ySuL5q5leNA
yoksul, geçim sıkıntısı çeken, hayatta kalmaya çalışan emekçilerin, memurların, çiftlçilerin, daha doğrusu anadolu halklarının siyasal islama ve arkasındaki emperyalist ülkelere karşı açtığı savaştır.
90larda en azından millet bir kaç on yıldır alıştığı bir enflasyonla yaşıyordu. iş sahibi de çalışan da buna göre hesabını kitabını öngörüsünü yapabilip hayatına devam ediyordu.
Bu ondan kötü çünkü aşırı göze battı.
O dönem eleştiriliyordu kötü yönetim diye de şimdi mi adı kurtuluş savaşı oldu?
Bu ülke insanını da tanıyosam agpnin sonu anap'ın gibi olucak... artık bu kesin.

Ankete vs gerek yok artık. 2023de bi agp görmeyecek kimse.

Geçmiş olsun.
görsel
tüm temel değerlerin içine etti AK Parti. ne kadar kutsalımız var ise hepsini paramparça yaptı.
ortada savaş yok. zenginin daha zengin, fakirin daha fakir olduğu türkiye ekonomi sistemi var.
Savaşı sadece vatandaş yapsın, mütahitlere dolar cinsinden paralar ödenmeye devam etsin diye!
görsel

Selam ve yapısal değişiklik şart ile.
akabe ne zaman memleketi bataklığa batırsa ?

"ekonomik kurtuluş savaşı"
bu savaşta biz amerikayla savaştığımızı sanıyoruz ama biz yahudi godamanlarıyla dolayısıyla siyonizmle savaşıyoruz.
görsel
https://pbs.twimg.com/med...ormat=jpg&name=medium
görsel
Yırtık don lastiğinden yaptığım sapanla katılacağım savaştır. Gazamız mübarek ola.
güncel Önemli Başlıklar