bugün

Ya zengin öğrenci evidir. ya da zaten bir şeyi olmayan öğrencilerin evidir.
allahın babalarının kredi kartlarına zeval vermediği öğrencilerin evidir.
bu evi kriz teğet geçmiştir.
kriz falan anlamayan evdir. makarnanın fiyatı cok artmamıştır.
cemeat evidir.
kriz evi teğet geçmiştir. piyasa ekonomosi uygulanmıyordur ya da evde. öyle bişey. hmppfs.

ya da ben bu entry'yi yazmasam mı ki, neyse yazdım bi kere kim silcek şimdi.
belediyeden aldıkları bursları kesilmeyen öğrencilerin kaldığı öğrenci evidir.
her zaman makarna yenilen öğrenci evidir zaten hep öyle beslenildiği için kriz vurmamıştır.
buzdolabı olmayan öğrenci evidir.*
krizin zaten içinde barınan öğrencilerin etkilenmemesinin normal olmasıdır.lakin 1 vurur, 2 vurur, 3.de meme yapar, etki etmez.olsa olsa 2 tabak makarna yerine 1.5 tabak makarna yemeye sebep olur.
doğum günü hediyesi olarak 1 karton + 2 adet tekel 2000 alınan evdir.

gece 12 itibariyle alacağım ordan biliyorum. **
helal olsun ev arkadaşlarıma. hepsi kendi dallarında birer adamdır. yarın sevmem, o ayrı.
zaten bu evlerde daimi bir kriz yaşandığı için ekonomik krizin etki etmediği öğrenci evidir.
hep parasız olarak idame ettirdiği yaşantısında hiçbi değişiklik olmayan öğrenci evidir, krizden önce de, krizden sonra da para yoktur çünkü. elektrikler kesilmeden elektrik faturasına para verilmeye kıyılmaz, fazla soba yanmadığından kışları soğuk, yazları da pervane çalıştırılmadığından sıcak ve kurak geçer.
genelde zaten bos oldugu için krizden pek de etkilenmemiş bir evdir. nitekim makarna yenmeye devam edilmektedir.
Krizin makarna ve ekmek fiyatlarını çok fazla etkilememiş olmasından dolayı etki görmemiş öğrenci evidir.
ev kirasının, ev masraflarının başkaları tarafından karşılandığı evdir. *
bir tencere makarna yapıp, o makarnayı 4-5 kişi ufacık bir masanın etrafında dizilip, hayvanlar gibi yemenin zevkine asla ulaşamayacak insanların yaşadığı evdir.
bir nev'i memur oldukları için her ay aldıkları 180 tl'nin eve girişinde herhangi bi problem oluşmaz
olduğunu tahmin etmediğim öğrenci evidir. zira daha bim'den daha düşük market bulamadık.
kriz zaten hep öğrenci evindedir.zira kiraydı dogalgazdı alısveristi faturaydı derken her ayın sonu zor gelmektedir.aslında kriz hiç gitmemiştir.
öğrencisin,kimsesizsin,bi çaresin, bi hiçsin, ekonomik krizde bir zahmet diğerlerine girsin diyen insanların yaşadığı bir evde cereyan eden durumdur, öğenci adamın makarnasından, ısıtma gerecinden daha yakın ne nesnesi vardır, ekonomik kriz etkilesin .
sırılsıklam olmuş bir elbisenin üzerine bir bardak su döküldüğünde oluşan etkiyle eş değerdir.
velev ki; odunu, kömürü, beyaz eşyası, makarnası bilinmeyen kaynaklarca karşılanan ev de olabilir.
her gün 2 paket davidoff 1 paket muratti, 2.5l kola, 1 tanesinin çöpe atılacağı biline biline 3 ekmek, 1 paket tadım klasik, 4 paket çizi, jelibon veya şeker + günlük yemek için lazım olan malzemeler alınan evdir. **
herbiri 900-1000 ytl burs alan bilkent ogrencilerinin kaldığı evdir. (bkz: Ben bunu gördüm)