bugün

namus yoksunluğudur.

fazi lobisinden, fed'den, piyasaya para döken kirli ellerden bihaber ikiyüzlü gezici ve paralelcilerin işidir.

allah devletimizi ve hükümetimizi krizlerden kazalardan belalardan korusun, cumanız hayrolsun.
Anne sütü önemli tabii. Davar sütü görüntüyü kurtarsa da beyne faydası yok.
bir çeşit kemalist rahatsızlığıdır.
türkiye yi ben yönetmediğime göre şu anda sakız çüğnemekte olan beni sorumlu tutacak değilsiniz heral.
Kendi içinde çelişki barındıran anlam bütünlüğü bozuk kelime dizisidir.
Dilek ağacına mı bağlayacaktık?
ayrıca türkiye'nin gücünü test etmeye kalkan kanal lobisi ve 3. havalimanı kompleksi yüzünden tayyip'e yüz vermeyen merkel'in bedduaları da unutulmamalıdır.
akitler'deki kaypaklık inanılmaz ülkede iyi şeyleri hep ak parti yapıyor ama kötü birşey olunca hemen dış güçler amariga az adam olun lan.
ee neden ak partili amcıkağızlılar her fırsatta 2001 krizi ile ilgili koalisyon hükümetini suçladı madem? hani hamdolsun akp sayesinde o günler geride kalmıştı? ne günahı vardı koalisyondu adamlar sonuçta hiç bir partinin tek başına söz hakkı da yoktu.
ulan siz milleti salak yerine koymaktan ne zaman arlanacaksınız?
görsel

gündem bahane 30 lira şahane.
çok yanlış bir düşüncedir. ülkelerdeki ekonomik krizleri zaten hükümetler değil, apartman yöneticileri yönetmektedir. Ayrıca ekonomik kriz bize teğet girmedi mi? pardon geçmedi mi?
zemzem suyu ile yıkanmış hepsi ayrı br islam mücahidi olan akpli kardeşlerimize atılan büyük bir iftiradır.

ülke niye geri kaldı? chp zihniyeti.
yolsuzluk niye arttı? montaj.
hukuk niye bitti? paralel devlet.
münafıklık niye arttı? laikçiler yüzünden.
ekonomi niye kötü? faiz lobisi.
ben niye 12 senedir nefes alıp, yemek yiyip, su içebiliyorum? akp sayesinde. akp olmasaydı bunların hiçbirini yapamazdın.

çek şunlara bir kömür. taza taze soksunlar bir taraflarına.
Milletin derdi akp ile değil de, erdoğan ile ilgili olduğundan mantık dışı eylem.
(bkz: trafoya kedi girmesini bile akp ye bağlamak) ile aynı zihniyetteki insan davranışıdır.
Yarım yamalak yaptıkları her boku süpper başarı dönyaağğ lideri diye deve götü yağlarken oluyor da bunun sorumluluğunu neden üstlenmiyorsunuz?
güncel Önemli Başlıklar