bugün

Ateistlerin cevap veremeyeceği hadise. Ekonomik kriz olsa karneyle ekmek alırdık şimdi bakkaldan alıyoruz işte. Bırakın bu işleri.
çok mantıklı sorudur. ama asıl dikkat edilecek husus sayın cumhurbaşkanımızın dönem başbakanıyken söylediği gibi '' beyaz ekmek yemeyin '' uyarısına uymaktır.
alınabiliyor, olmadı duble yolda allah tarafından verilen bir doğal afet varsa hemen metrobüsüme koşuyorum hızır gibi gelip yetişiyor imdadıma yine metrobüsün içerisindeyken insan fıtratından yapılan bir pırt ortamı çok bozuyorsa şemsiyemi açıp metro ma atlıyorum ohh miss yolun üstünde yaşananlar yolun altında hiç olmuyomuşcasına umarsızca uçuyorum hemen edirne kapıya çıkarken ki halk ekmeğin oraya varıp mis gibi kokan sıcacık içinde değerli kişilerin ısısı olan ekmeğime sıkı sıkıya sarılarak geri evime mus mutlu dönüyorum.
adam 1 aylık iphone 6 sından 4g hızında entry giriyor hala kriz var diyerek nasıl boktan muhalefet yaptığını ispatlıyor.
sözlükte en son 2016 da birini kemerlemiştim ama görüyorum ki gözlerinde o kemerin hasretini çeken arkadaşlar var.