1. 1.
    Benim geri zekalı hemcinslerimin korktuğu kadın.

Neyse ki yavaş yavaş kıymetleri bilinmeye başladı.

Hele ki bu kadınlar bir de sizi severse iddia ediyorum kendinizi dünyanın en mutlu erkeği hissedebilirsiniz.

Bu kadınlar sizi yormazlar, sizi siz olduğunuz için severler.

Siz nesinizdir mesela? Mesela yakışıklısınızdır ya da karizmatik. Yahut çok zeki birisinizdir ya da yatakta bir adet kaplansınızdır.

Bu kadınlar ekonomik özgürlüğü olmayan kadınlara tercih edilmelidir.

Paçozlar sizi ömrünüz boyunca kemirecek. Günde 3 saati bile bulmayan ev hanımlığına dem vurup beni yıprattın diyecek. Hiçbir sike yaramayacak olan değerli hediyeleri isteyecek senden. Ağa babalar patronlar da böyle olmanı istiyor zaten. Sen böyle malak ol ki onlar pırlantalarını siktiriboktan bir sürü gereksiz şeylerini satabilsinler. Sen amcığa erişmek için hepsine katlan tabi. Yazık be sana da.

Ataerkil sistem bile sizi aşağılayacak hanım parası yiyor diyecek bunu da biliyorum.

Ataerkil sistem zaten tamamen kadın memnuniyeti odaklı bir sistemdir. Kadın doğada ölmesin diye tüm sorumluluklar erkeğe yüklenir.

Şimdi soruyorum sana sayın erkek hemcinsim. Doğaya bıraksan ölecek derecede aciz bir parazit mi? Yoksa ormana bıraksan ormanda bir dünya yaratacak muhteşem kadın mı?

Lan sen olmasan bunlar ev hanımı bile olamaz. Bak düşün bi' hak vereceksin. O yıkamaktan yoruluyorum diye ağladığı tabakları bile sen alıyorsun ona.

Aklını başına al. Gerçek erkeklik bu değil. Bu kadınlara kıymet ver. Çaba gösteriyorlar. Bir şeyler başarıyorlar. Seninle aynı mücadeleyi veriyorlar.
    2 ... narcissistic
  2. 2.
    iyi de bizi biz olduğumuz sevmiyor işte o kadınlar. sorun burada.
    ... masklavi
  3. 3.
    Parazit paçozların hepsi nasıl yâr olmuyorsa bu kadınların da hepsi yâr olacak değildir.

Bir de bu ilişkiler sadece beni beğenmiyor zaviyesinden düşünülmemeli.

Biraz kendinize bakın, tarzınız olsun.

Saçı sola yatırıp kirli sakal bırakıp bu götündeki donu bile alamayan paçozları dahi tavlayamazsınız.

Geleneğin size dikte ettiklerinden sıyrılın. Küpe yakışıyorsa küpe bile takın.

Canınız ne istiyorsa onu yapın erkek adamsınız!
    1 ... narcissistic