bugün

tabi canıım. 20 yıldır ülkeyi tek parti, son 3 yıldır da tek adam olarak yöneten; binbir alicengiz oyunuyla muhaliflerin neredeyse tamamını ortadan kaldıran. fetöyle el ele verip şanlı türk ordusunu kuşa çeviren, kafesleyen ak parti değil çünkü. bugünkü rezalet durum için biz en iyisi gidip nalbur tevfik abiyi suçlayalım, o yapmıştır herşeyi.
Düzeltin olum o zaman, dünya devi, herkesten büyüğüz iyiyiz diye bünyede ayı bağırtan sizsiniz. Enflasyonu da doları da düşürün işte bu kadar süpersek. Öyle “dış gücler yaptı” deyip de işin içinden cıkmak yok.
Haklı bir kişidir. Bu neredeyse son 20 yıldaki olayların hepsi agebe döneminde gerçekleşti.
Ekonomi kötüdür çünkü döviz tlyi 10 senede 10a katladı. Ekonomi kötüdür çünkü yönetim bir gün öyle bir gün böyle davranıyor. Ekonomi kötüdür çünkü 2010dan bu yana yönetim dış politikada istikrarı hiç bir şekilde sağlamadı sağlamaya çalışmadı. Ekonomi kötüdür çünkü yatırımcı korkusundan ülkeye adım atmıyor yatırırıma bir çırpıda el konulur diye. Ekonomi kötüdür çünkü mevcut parti yönetemediğinin farkında bile değil ve bugün korkuluk konulsa saraya dövizin aynı gün düşeceğinin garantörü benim.
gılişdar isdifraa edsin.
ülkemizin ve milletimizin üzerinde oynanan siyonist oyun mu varmış? yetkiyi verdiğiniz, etkisini gördüğünüz tayyip bizzat olamaz diyor da:

"Bide bir adet var, ülkede başımıza bir şey geldiği zaman hemen 'dış güçler' deriz, yabancılar deriz şu deriz bu deriz, onlara bazı isimler buluruz. Ve bunlar sebebiyle biz ayağa kalkamıyoruz, kalkınamıyoruz, birliğimiz beraberliğimiz bozuluyor filan. Yani bu doğru da olabilir ancak ben buna katılamıyorum. Niye katılamıyorum? Eğer sizin bünyeniz güçlüyse, sağlamsa, bünyede olan virüs hiçbir zaman sizin vücudunuza zarar veremez"
Katıldığım tespit. Asıl sorumlu mahalle muhtarımız settar dayıdır. Bi siktirip gitmedi ibne.