bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ekonomi iyi olduğu halde ekonomik büyümenin halka yansımadığını iddia edenler vardır. durum böyle ise neden bir protesto yoktur.

şimdi yüzde 50'ye ağzınıza geleni söyleyeceksiniz tamam da diğerlerinden neden ses çıkmıyor.
    4 -18 ... rosava
  2. 2.
    yandaşı olduklarının her yaptığını doğru buldukları için çıkmıyor tabiki. bundan doğal ne var. it iti ısırmaz.
    4 ... coremax
  3. 3.
    parasızlıktan önce eve ekmek götürmeyi düşünüyor insanlarda ondan diye cevaplanabilecek bir soru.

her şey kağıt üzerinde olmuyor be anam.
    2 ... baddin nabiyon baddin
  4. 4.
    diğer yüzde ellide içeri tıkılmak istemiyordur, korkuyordur. malum bu ülkede karşı çıkana ''anarşist'' yaftası yapıştırılıyor.
    2 ... prima vera
  5. 5.
    çok sebebi var. en büyüğü ise yargının ne halde olduğu sanırım. korkuyorum ulan ben sesimi çıkaramamaktan.
    utanıyorum da ; sesimi çıkarmadığım için.
    3 -1 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
  6. 6.
    elestiri yapanin hapse girmesi olasiligi hasil oldigundan bir kac kose yazari disinda yurekli insan olmamasidir.maddi cikarlarin,kisisel hesaplarin agir basmadindandir, protesto eylemlerinde biber gazi,job yeme olasiligi olmasidir.
    1 ... diskapimandali
  7. 7.
    (bkz: ergenekon)
    ... durum theater
  8. 8.
    korkutmak icin 35 milyon degil 1000 kisiyi alirsiniz iceri 10000 kisi hakkinda dava acarsiniz, mahkemede surundurursunuz verdiginiz goz dagi size bir on yil daha iktidar yolu acar.
    1 ... diskapimandali
  9. 9.
    -sivil faşizm ergenekon adı altında içeriye alır diye.
    yoksa yine, akp ye rte ye küfür eden tanıdıklarımda vardır.
    ... antikaw anarsist
  10. 10.
    protestoya kalkışanı darbeci ya da terörist diye içeri attıkları için olabilir mi?
    ... himmet abey