bugün

Acıdım la şimdi adama , ama isyanım aşağıda...

neyin peşindesiniz arkadaş ? ben çerkezim, anam babam yok, 4 kardeş bir arada yaşıyoruz iki ablam bir abim var evimin bir anahtarı canımı verebileceğim bir arkadaşımda ve bu arkadaşım kürt !
ben askerdeyken bu adam benim odamda yattı kalktı. benim yokluğumu hissettirmedi aynı evde 4 kardeş , 4 candaş takıldılar . ben gelince beş olduk.

burada beni anlayan kürt kardeşlerime sesleniyorum .
ben bu yazıyı yazarken; bu, ,,kürt,, kelimesini kullanırken içim acıyor, çünkü kardeşiz lan biz kardeş ! gerisi palavra !
varsın sevmesin bizi bazıları ama ben seviyorum doğuyu ve doğunun insanını.
bu oyunlara gelmeyin kardeşim size özgürlük naraları atan ibnelerin otuz, otuz beş bin dönüm arazisi var ve her sene devletten dört beş trilyon destekleme parası alıyorlar . topraklarını köylülere işlettirip kazandıkları da cabası , sonra o paralar sağda soldo 16 lık 18 lik kızları nasıl düdüklediklerini anlatım hava basıyorlar. allaha yemin olsun ki bunlara kendi gözümle, kendi kulağımla şahit oldum . yapsınlar bakalım kendi köylerinde kendi aşiretlerinde toprak reformunu da göreyim ! ama yapmazlar tatlıdır para, zulüm ise vazgeçilmezleridir, güçtür onları ayakta tutan , eksiktirler çünkü ;
vicdanları yoktur ! kalpleri yoktur ! duyguları yoktur ! insanlığı yoktur ! komşusu açken tok yatan bizden değildir diyen peygamberim, bunların peygamberi değildir ! kurandan bi haberdir ! bunların allahı yoktur allahı ! çünkü içlerinde allah korkusu yoktur !

lütfen uyanın ve oyunlara gelmeyin nereden nerelere getirdiler bizi , biz ve siz olduk , ötekileştik. sağınızda, solunuzda herkesi uyarın anlatın kardeşim. açın insanların beynini korkmayın.
bu gün kuyruğunuza basılmamış olabilir ama yarın ne olacağı hiç belli olmaz.

saygılarımla,,,

http://haber.gazetevatan....eyemedim/518930/9/siyaset
güncel Önemli Başlıklar