1. 1.
  ayla algan ve kocasi bekla algan'in kurmus oldugu sanat evi. drama, dans, resim gibi konularda kisa sureli ve uzun sureli workshop calismalari duzenlerler. drama ve oyunculuk derslerinde ayla algan'in da bizzat egitimci olmasi ise sahanedir. nisantasi'nda.
  1 ... laz pacino
 2. 2.
  Yaratıcı drama eğitiminin ne kadar işe yaradığını bizzat kardeşimde gördüm. Kalabalık içinde konuşmaktan bile çekinen çocuk artık kendini ifade edebiliyor, yaşıtlarıyla daha iyi anlaşabiliyor. Normalde eğitimleri Taksim'de ama yaz kampı Tarabya'da ve servis imkanı da mevcut. http://www.ekoldrama.com/
  ... feedback
 3. 3.
  Çocuklar için yaz okulu, yetişkinler için de çeşitli eğitim programları olan sanat okulu. Derya Alabora, Ergun Demir gibi birçok değerli isim de ders veren eğitimciler arasında yer alıyor.

  Atölyeler, stüdyo eğitimi ve yaz okulu hizmetleri için ekol drama sanat evi'nin internet sitesine bakmakta yarar var. genel başlıklar halinde ekol atölyeleri şöyle:

  Çocuk ve genç atölyeleri: Yaratıcı Drama, Müzik Yolcuları, Genç Tiyatro, Enstrüman Eğitimi, Resim Atölyesi, Modern Dans, Reklam Dizi, Sinema Oyunculuğu, ERBERK RDSO ÇOCUK, Kısa Metraj Film Atölyesi.

  yetişkin atölyeleri: Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu, Diksiyon -Dublaj, Doğaçlama, Sahnedeyim Platformu, Enstrüman Eğitimi, Resim Atölyesi, Latin - Arjantin Tango, Haldun Dormen ile Müzikal Tiyatro Eğitimi.

  kurumsal eğitimleri: Kişisel Gelişim ve Yöneticilik Eğitimi, Satış Eğitimi, Eğitmen Eğitimi, Özel Projeler.

  yaşam bilim atölyeleri: ilişkiler atölyesi, bilinçli nefes seminerleri, beden farkındalığı atölyesi.

  Ayrıca ses kayıt stüdyosu ve 5-12 yaş yaz okulu hizmeti de sunuyor.
  -1 ... balbadem
 4. 4.
  Reklam, dizi, sinema eğitimleriyle sahneye çıkmak isteyenlerin hızla yol almasını sağlayan, vakit bulup bir türlü gidemediğim, ilk fırsatta kayıt yaptırmak istediğim okul.
  ... broken