bugün

Emir demiri keser prensibi.
Sadece cehape nin adayı değildir ekmeleddin. Aksine mehape tarafından öne çıkartılmış ve cehape kabul etmiştir. Adı geçen şahıs an itibariyle akp nin pampası mehape den milletvekilidir. Net.
senin başlığına son defa yazıp, seni donuza alacağım.
ekmeleddin ihsanoğlu chp ve mhp çatı adayıdır. bu konuda laf edecekseniz, mhp'ye de edeceksiniz. şu sıralar götünüz pek yemez.

gelelim fetullahçı, amerikancı, şeriatçı konusuna. ülkede bu kadar omurgasız olduğunu yıllar geçtikten sonra anlayan chp, baştaki tüccardan, daha az tüccar olan bir adamı tercih etmesidir.

ulan gören de sanki fetullahçıları, amerikancıları, şeriatçıları akp düşmanları soktu zanneder.

neyse sevgili troll, çok başlığını okudum cevap verdim. anladım ki trollsün, donuza alındın.
Akp'nin kanka partisi olan mhp tarafından bilerek aday çıkarılmış şuan ki cumhurbaşkanının işini kolaylaştırmıştır. Bu yüzden ekmek arası köfte 3 lira.
yapılması gereken sorgulamadır.
ilk entry niye eksilenmiş anlamadım. ekmeleddin muhalefetin, milletin bağrına sapladığı emperyal ve gerici menşeili hançerdir. halkı rte ve ekmel arasında seçim yapmaya zorlamak ülkenin umutlarını bitirme hamlesidir.
güncel Önemli Başlıklar