bugün

Sürekli gündemde olunca fark edilen durum. Adam bırak 62 dil bilmeyi konuşmayı bile bilmiyor lan! Hatta önündeki kağıdı okuyamıyor.
biraz degil çok şey biri böyle şeyimsi. konusamıyor gülemiyor niye yaşıyor ? sorunsalı olan zaat.
kendisinin uluslararası bir önemli organizasyona 9 yıl genel sekreterlik yapmasına rağmen kendisini daha 1 ay önce ilk kez duymuş bazı eşhasça konuşamamakla itham edilmesi gibi garip çamur atma durumlarına maruz kalması falan filandır.
Alık, tutuk, yetersiz. Muhtemelen değildir ama onu tanımak için yeterli zamanımız yok. Üzgünüz. Sizi tanımak gerçekten çok güzeldi.
bu işin adamı olmadığı bellidir, siyaset=polemik, hiç polemiğe girecek tip ve donanım yok, seçilmesin diye seçmişler sanki,ama nerde öyle muhalefet,
islam konferansı örgütü nde 9 yıldır duruyordu da ne oldu durumudur. Zaten ya toplanamıyordu ya da toplanınca bir book yapabildikleri yoktu. Hep bu adam yüzünden.
Sanki biraz kasımpaşasız olması. E, normal olarak da bizim develere yaranamıyor. Onlara diken lazım çünkü.
--spoiler--
+Senin yüzüne bişey mi olmuş?
-Nooolmuş?
+Ben de onu diyorum işte noolmuş?
--spoiler-- *
yetersiz bir amcaya benziyor.
Kendini fazla kasıyor olmasidir. Biliyorum etkilemek amaçli kelime oyunu yapiyorsun ama yapma normalde olduğu gibi konus.
Konuşmayı bilmemekten kasıt; küfür, hakaret ve hasımca konuşmak ise eğer evet o şekilde konuşmayı bilmiyor ancak ak-it muhabiri ve ntv'deki spikere vermiş oldukları ayarlar malumunuzdur ancak sizler bunları; görmez, duymaz ve söyleyemezsiniz!
Mhp den aday olmasıyla tekrar ortaya çıkan gerçek.
Bir bitmedi gitti dediğimiz kişi. Böyle Allah affetsin biraz şey.
naif ve kibar, ayrıca doğru dürüst cümle bile kuramıyor, hitap gücü 0, en önemlisi de siyasete hiçbir katkısı olmamış bir insan. kısaca iyi bir siyasetçi olması imposible. ama iyi bir insan ona diyecek bir şeyim yok.