bugün

https://eksisozluk.com/ek...arsini-bilmemesi--4489458
başlık arak ama bundan daha üzücü bi şey varsa ekmel beyin istiklal marşından bi kıtayı okuyup ''ehe lan güzel şiirmiş yalnız haa. kafiyeli felan.. akif yazıyo abi ya '' içsesiyle kurduğu : ''çanakkale şehitleri şiirinden heralde'' cümlesini duyunca varılan yargı.

ekmel bey e yakışmadı.
ekmel bey'e yakışır.

pardon ekmel bey değildi ya. "sayın ekmeloğlu" galiba.

http://www.youtube.com/watch?v=EvXfHkM0Wuw
resmen faciadır. istiklal marşı'nı bile bilmeyen bir cumhurbaşkanı adayımız var ki kendisi istiklal marşı'nın yazarı mehmet akif ersoy'un bir dostunun evladı. ingilizce, arapça bilmeye gerek yok, istiklal marşını bilseydi yeter.
Zevksiz s.kişten doğan çocuk deyimini akla getirmiştir.
Gaf'tır.
postalcıların nasıl kıvıracaklarını merakla beklememize neden olan hede.
100 bin dil bilip 1 milyon kitap yazmış olduğu için herhalde o arada unutmuş diyeceklerdir.*
sahi soyu sopu nasıl belli oluyor bu vatandaşın?
ulusal marş derken? istiklal marşı, ulusal marş olduğuna göre, e kanal da perinçek'in kanalı olduğuna göre perinçek'in köpekleri tam kadro tayyip'le birleşmiş ekmel'e saldırıyor. be hey amına kodumun arap yalamaları, terörist orospu çocukları ve perinçek yalamaları layığınızı bulmuşsunuz bütün vatan hainleri toplanmışsınız aferin size.
kol gibi video koyduğumuz halde hala iftiradır diyebilen minnesota timbershakirts oyuncularının varlığını göstermiş olay. olm montaj sizin ilgi alanınız. *.
kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir mallıktır.
cumhurbaşkanı'nın asli görevi anayasa'yı korumaktır.
anayasa'nın 3. maddesinde istiklal marşımız açık ve net bir şekilde belirtilmiştir.
anayasa'nın 4. maddesinde ilk üç madde değiştirilemez bir maddedir.
ekmel bey daha o koltuğa oturmadan üçüncü maddeyi değiştirmeye çalışmış bu ne biçim iştir?!

sözde milliyetçi mhp, sözde ulusalcı chp sizin yapacağınız işe tüküreyim...
Kendisini destekleyen parti ve üyeleri ve hatta oy verenleri artık kabullenmiştir sanırım, iyice sıçtı bu.

Tamam kabul, akp ve başbakanın da tonla mavi ekran yaşatacak olayı görüldü (en basitinden cola yerine fanta koyan bürokrat mevzusu tam bir error'luk hadise) ama bu kadar fos çıkan hadiseyi ben hatırlamıyorum. bu kadar hayal kırıklığını beklemiyordum.
Adam bir de diyorki rahmetli memet akif benim babamın arkadaşı.(!)
Yok artık, bu kadar da olmaz yaw. Bunu da savunmayın allah aşkına. Yok öbürü biliyormuş da ne olmuş, yok şunu yapmış da bi şey mi dediniz.

Baştan beri yanlış adaydı. Artık tayyip erdoğanı suçlayacağınıza neden chp bir mansur yavaş'ı ya da neden mhp meral akşener'i aday gösteremedi onu sorgulayın. Zira göz göre göre seçimi verdi bu partiler. Kimseyi boşa suçlamayın.
Bu durum ile tayyip erdogona buyuk bir koz vermiş ve dahi alacağı oylarda azalma yasayacağı kesindir.
Bu da video su http://mobil.dunyavegercekler.com/haber/2954-
rezalettir.
valla 3 seçeneğimiz var. ya istiklal marşında ayağa kalkmayıp türk adını yasaklayanlar, ya istiklal marşını bilmeyenler ya da istiklal marşına ihanet eden teröristler.
ülkece durumumuzun çok vahim olduğunu düşünmekteyim.
ayıp etmiştir. çok ayıp hem de. ama yine istiklal Marşı'nı satanlara oy vermemek lazım.
somun ekmekten beklenen bir durumdur.

(bkz: chp nin gerici kültürsüz ve cahil bir parti olması)
http://m.youtube.com/watch?v=m9IwYbes4iA bide buna bakın.
kemal bey ekmel beye 'ekmeloğlu' der, ekmel bey kemal beye kınıçtar der. anlamadım gitti.

yahu adam çanakkale şehitleri diyor istiklal marşı sözlerine.

bu adam da falso yapmaya başladı. tayyip in gafları ayrı mevzu. demirtaş zaten başlı başına falso. of amk of yemin ediyorum bir apolitik olarak kendime gene hak verdim ama gel gelelim bi seçim var ne bok yicez ?
kontra cevap olarak muhaliflere dil sürçmeli videolar bulduran olay. istiklal marşını bugün 4 yaşındaki yeğenim okusa anlar amk. dil sürçmesi başkadır. konuşurken gaf yapmak ve sözcüklerin yanlışlıkla tersini söylemek başımıza gelir de istiklal marşını okuyup çanakkale şehitleri şiiri heralde demek herkese nasip olmaz.
istiklal Marşı'nı biliyordur, yalnızca şiirleri birbirine karıştırmıştır. istiklal Marşı'nı bilmiyor diyenler, Ekmeleddin ihsanoğlu'na muhaliflik için fırsat kollayanlardır. Bilmemekle karıştırmak arasında fark var.
Sözlüğün kafasızlarla dolu olduğunu göstermiştir. Ulan eşek kadar video var ortada. Ekmek beyin kimlerin adayı olduğunu göstermiştir.

(bkz: kalıbından utan)
erdoğan'a bundan daha büyük kozun verilmeyeceği kesin olan gaftır. artık meydanlarda çok pis hırpalar tayyip. yine de oyum ekmel'e ama bu olmayacaktı.hiç olmayacaktı.
ekmel beye oy verecek olanların birkez daha düşünmesi gereken olay. Bu adam cumhurbaşkanı olmayı haketmiyor.
bu adam da sussa bir dert konuşsa ayrı bir dert. ha bir de ülkücüler oy atacak bu adama. yazık valla.
ekmeleddin'in böyle bir ayıp yapmasıyla oyumu kime vereceğimi düşünmekteyim. boşluğa düştüm sanırım sözlük.
güncel Önemli Başlıklar