bugün

dikkat çekmek için yediği kaba pisleyen hayvan rolüne girmesi ve girmeden de yapabilitesi yüksek olan insanın ne bok olduğunu öğrenmemize yarar sağlamış eylemdir.
inci sözlüğün kapasitesini gösteren belgedir. (bkz: Abazan)
(bkz: yavşak şaklaban)
her ne kadar hepsi aynı kafadan olsa da genede o entrysi yüzünden seri eksi oy alan bir yazardır.
amerikan pastası filminin bir sahnesini yazıya döken yalancı bir inciciden başka birşey değildir.*
burada yorum yapılmasıyla amacına ulaşmış insan müsfettesi. gerek yok.
sen nasıl bir insansın orospu çocuğu dedirten incici piç.

edit: aramızdaymış piç kurusu.
(bkz: orospu çocukluğunun verdiği dayanılmaz hafiflik)
* taş olur.
insan bile denmemesi gereken şerefsiz incici.
(bkz: ekmeği çiğneyip yaraya koymak)
babası anasına boşalacağına dağlara taşlara boşalaymış keşke.
senin gelmişini, geçmişini, ölünü, dirini, seni doğuranı, soyunu, sopunu sikeyim dedirten olay. *
kustum gidiyorum.
bu arada, daha on gün önce vay efenim 18 mart oy efem çanakkale hani sözlük nerdesin diyorsunuz, çanakkale'de sabahdan akşama bir dilim ekmek ile savaşıp sizlerin rahatı için aç karnına şehit olan insanların kazandığı topraklarda bunu yapana çok eksi oy almış diyorsunuz.
haala eksinin artının derdindesiniz ya, ne diyeyim.
incisozluk.org un inci sözlükle alakası yoktur çakmadır onlar. gerçek inci sözlükspot altyapısını kullanıyor anlayın artık.
Nickinin hal ve hareketlerini gösteren azgın yazarın garip hareketidir. garip bir nick:
(bkz: hobilerim zikis yapmak)
gerçek inci sözlükle alakası olmayan bir ergendir bunu yapan. ilgi çekmeye çalışan, zengin bir piç olabilir.
orospu çocukluğunda gelinen son noktadır kendisi. söyleyecek söz edecek küfür bulamıyorum...
annesine atılan bir maganda kurşunu sonucu dünyaya gelen bir piçtir.
kendini göstermeye çalışan ergen.