bugün

Ekmek arası et döner patates ve kolalı menüsü 16.95. Sonra neden millet burger king yer diye sorarlar.
dönerinin lezzeti hosta'nın eline su dökemez.
izmir agora'daki şubesi rezalettir. çalışanlar kaba davrandıkları gibi eldivensiz çalışırlar, oraya gittiğim her sefer durum aynıydı. müşteriye gayet ilgisiz ve saygısız davranırlar. diğer şubelerde olan dezenfekte sıvısını da bu dükkanda göremedim. mesela bugün fırında çalışan şahıs kıllı elleriyle hamur yoğurmaktaydı. servis elemanı kadın az önce para saydığı ellerle fırından çıkan lahmacunları poşete koymaya çekinmedi, bir yandan sohbet ederken eli yandığı için arada tezgaha düşürerek laubali bir şekilde kağıda sarmaya çalıştığı lahmacunları izlediğimi anladığında maşa ile tutmaya başladı. üstelik istediğim patilanın sadece tavuklu mantarlı çeşidinin mevcut olduğunu söylediler ve içi ıspanakla doldurulmuş ve tavuğu hissedilmeyecek az bir şekilde servis ettiler.

temizliği ile övünen bir gıda zincirine kesinlikle yakışmayan bir şubedir burası... ve işin garibi mutfak tamamen açıktır ve herkes yemeklerin nasıl hazırlandığını görebilir, buna rağmen bu şekilde çalışmaktadırlar.
ha kıbrıs şehitleri'ndeki şubesi candır, o ayrı.
izmir alsancak'ta bulunan ekmekiçi ile agora avm'de bulunan ekmekiçi aynı menüleri barındırmıyor maalesef. bunun haricinde temiz olduğuna ikna etmiş oldukları için emsallerinden öndeler. lezzet konusunda da eksikleri yok gibi görünüyor. kokoreçi bile pek çok kokoreççiden güzel. (bkz: şampiyon kokoreç)

ayrıca nispeten boş saatlerde kasiyer ve aşçılarla kısa ama tatlı sohbetler yapabilirsiniz, yoğunluklarına rağmen güleryüzlüler.
ankaradaki bir şubesiyle tanıştım geçenlerde. lezzeti tartışılır, ücretleri uçuk, wireless servisinde sıfırlar. bir şifre sordum herkes birbirine soruyor sırasıyla girmemi istedikleri şifreler;

ekmekici1234
1234ekmekici
88888888
12345ekmekici
ekmekici12345
ekmekiçi1234
1234ekmekiçi
12345
1234

olmadı tabi. neyse dedim, yemeğim bitti, garson geldi, "üstad buranın dilek ve şikayet kutusu var mı" dedim. adam da bana; "yok, olsa ilk ben yazacağım" dedi.

sanırım son paragraf özetlemeye yetti.
iyi pişmemişi mideyi yoran, zararlı buğday.
kıbrıs şehitleri caddesinde bulunan, harikulade kokorecleri olan fast food dükkanı.
beşiktaş çarşıda yeni şubesini açan izmir usulu kokoreçin gönül rahatlığı ile yenilebileceği mekan.
adana menüsü şimdiye kadar yediğim en iyisi olan.burger king ve mc donalds tan soğuma sebebi fastfood zinciri.
alternatif güvercin yemidir.
denizli pekdemir avm sindeki şubesini Teraspark avm ye taşıyan lokanta.
anneler için potansiyel pencere önü kuş yemi...
çukurova bölgesinden gelenlerin çoğunun, az baharat kullanıldığı beğenmediği tadlara sahip olan firma.
edit: valla adamlar 10 numara yapıyormuş da haberimiz yokmuş. az baharatmış, benimki resmen bok at izi kalsın.
"bu işte ekmek var" sloganı ile franchısing baslatmıs, kaliteli ürünleri ile dikkat çeken yerel fast food zinciri. bölgesel diyelim hatta, ege bölgesine yoğunlaşmış, istanbul'da tutunamamıs dükkancı.
Ekmekiçi yerel lezzetleri fast-food şeklinde veren Türkiye'deki ilk ve tek fast-food restorant zinciridir. Artık sadece izmir'de değildir. izmir dışındaki ilk şubesini Denizli'de açmıştır. Bayramdan sonra Kayseri ve Mersin şubeleri de hizmete girecektir. Ekmekiçi ürün kalitesiyle Tüm Türkiye'nin tanıdığı bir marka olacaktır. Fiyatları konusuna gelince; kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün kalitesi ve hizmetin kalitesi birleştiğinde aslında o "fiyatı" hak ediyor...
denizlide de şubesi bulunan fastfood zinciridir..
güncel Önemli Başlıklar