bugün

teknolojiden, gelişimden, insanlıktan nasibini almamış kabileler gibi yaşayalım bence. dolar molar umurumuzda olmaz ne güzel. gerçi varlığa alıştığımız için onlar kadar da rahat yaşayamayız ama olsun, yeter ki reyiz rahat etsin idare ederiz.
Ben zaten yemiyorum tost dışında.
Ekmek parasının cepte kalacağı ve bu yolla bir tasarruf olacağı düşünülürse, mantıklı bir kampanya.
Hayatınızdan tüm tahıl ürünlerini çıkarın. Ekmek ve bulgur pilavı sağlığa zararlıdır. Onun yerine sağlık deposu süper besin kinoa yiyin. Pilavı çok güzel olur.
Ekmeksiz yemek mi olur karnımız doymaz kampanyaya karşıyım. Sabahları sandvic yemicezde ne yicez ?
Ekmek tabi yemeyin ama zorunluluktan değil istediğinizden yemeyin. Yemek sizin tercihiniz olsun misal paranız olmadığı için olmasın.
Ekmek, şeker, patates, unlu tüm gıdalar, abur cubur, işlenmiş gıdalar... Şeklinde uzayabilecek bir listedir. Ancak gel gör ki bunları yemez isek ne yiyelim?
spor yapan insanlar için çavdar veya buğday ekmeği olmazsa olmazdır.

katılamıyoruz maalesef kampanyası.
3 aydır; ekmek, şeker ve içerisinde şeker ile nişasta olan şeylerden yemiyorum.
Yanlış kampanyadır.

Ekmek yerine pasta yiyin. Şaka şaka ekmek yerine pilavı makarnayı bırakın. Bi kaşık pirinçten alacağınız şeker bir ekmeğe eşit kaldı ki kaç kaşık pilav yiyorsunuz varın siz düşünün.
1,5 ekmek yiyen de bıraksın bi zahmet. hepi topu 1 dilim ekmek yiyorum kahvaltıda, onu da bırakamam valla.
canan hocam allahınız varsa hastanede kalın sözlüğe üye olmak nedir ya.
(bkz: canan karatay bunu beğendi)

görsel
valla herhalde dört senedir tüketmiyorum.
Bu gidişle domates gibi ekmekte karneye bağlanacağı için bence fırsat varken yiyin efendiler.
gidin ötede kampanya yapın be.
zaten kilo alamıyorum.
sözlükteki cinsiyetçi başlıklar yüzünden “ erkek yemiyoruz kampanyası “ diye okuduğum kampanya başlığı.
günde 3 dilim ekmek sağlıklıdır. sağlıksız bir kampanya.
Ben hobi olarak yine yerim.baştan söyleyeyim.
Ekmaanen yenmeyen hiçbir şey doyurmaz. Net bilgi. Ne derler?

“Ekmaanen yiyin yavrum ekmaanen. Doymazsınız sonra.”