bugün

ekmek arası ekmek gördükten sonra,hayret etmeyeceğim fiil.
şaka maka tadı gayet de güzel olan eylem. hayatımda bir kere yapmıştım. o da;yıllar yıllar önce dersanedeki arkadaşlarla markete gidip bir ekmek bir paket ruffles almıştık. sadeydi sanırım. afiyetle arasına koyup yemiştik.
gayet iyi. sadece cipsle degil bircok baharatli urunle iyi gidiyor.
Obaaa mükemmel bir deneyim yanına da kola tavsiye ederim.
gayet güzel sonuçlanabilecek eylem. hatta bir adım ileri götürüp labne peynir de ilave edilebilir bence. kaşar falan pahalı olabilir öğrenci işi düşünüyoruz sonuçta. labne peyniri sürmüşsün üzerine de ruffles mantıklı aslında denemek lazım.

şahsen ekmeğin içini çıkarıp tezgahta o içi düzleştirip içine çekirdek içi doldurup yemiş insanım. gayet de güzeldi. bunu da deniycem en kısa sürede.

vahşi doğada hayatta kalma denemeleri değil tabi bu yaptıklarımız ama alternatif açlık giderme yöntemlerini her zaman sevmişimdir. ekmek arası lahana turşusu da iyidir bak.

evet ben bunu da denedim. oğlum ekmek arası diye bir kavramımız var ülke olarak bu muazzam bir şey lan. başlı başına menü unsuru amk! bildiğin ekmek arası.

açım sanırım ondan böyle oldu. bu arada ekmek arası cin biberi de şiddetle tavsiye ederim.
tatminkar derecede açık oy gelirse yapacağım eylem.

edit: tamam lan tatmin oldum yarın o açık atan arkadaşa özelden atacağım.
ekmek arası acılı patos yedim. güzel de oldu yani.
önceki günden kalan lahmacunun içine, soğan olmadığından dolayı soğanlı pringles koyup çıtır çıtır yemişliğim var.
ülke olarak ekmek arası kavramımız var da
bu kadar geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu bilmiyordum.
Bunun adı her kuşu siktim bi leylek kaldı durum bozukluğu dur
bakkalda 2 kırmızı domates 1 lira
salatalık al 1 liraya 2 tane daha
Peynir varsa ooo
hiç yoksa Salça süreceksin ama bu başlığı acmayacaksin hacı abi