bugün

saçmalıktan ibaret gibi görünse de oldukça lezzetli olan atıştırmalıktır.denenmesi tavsiye olunur.
makarna için alınan ketçap-mayonez'in makarna stoğu bittikten sonra dünden kalan ekmeğin arasında buluşmasıdır. öğrenciyken çok güzel olan tadı iş hayatında neredeyse tamamen değişir.
o değil de gece gece acıktırdınız be kardeşim..
denenmesi durumunda, yanınızda bol su bulundurmanız gereken yemek türü.
lisedeyken kantinde satılan über yiyecek, dur la ben bi yapıyım.*
araya kaşar peynir de atıldığı zaman, tüm zamanların en doyurucu yiyeceği olur.
Gün boyu yenince, artık kusulası hale gelen ve bir daha asla ketçap mayonez kullanmamaya sebep olan atıştırmalık.
(bkz: Ekmek arasi kutu kola) *
(bkz: makarna)
(bkz: ketcap)
(bkz: mayonez)
Ayrılmaz üçlü.
Bir kişican ve onun ev arkadaşı parasızlıktanmıdır, zevk olsun diyemi ? Nedir bilinmez diş macununu ekmeğin arasına büyük bir zevkle sıkar ve köpürte köpürte yerdi. Sadece bir ukte.
evde yemek bulunmadığı zamanlar dünya'nın en lezzetli yiyeceğidir.
yanında bir de kola varsa tadından yenmez. gece acıkan üşengeç insanlar için büyük yardımcıdır.
daha okurken midemin bir tuhaf olduğu yiyecek. gece gece acıktıysanız sizlere tavsiyem yemeksepeti.com
pek de zevk vermeyecektir.

onun yerine ince dilim domates ve mayonez i ekmek arası deneyin.. hamburgervari bir havası var.*
az önce yediğim şahane yiyecek. gece gece karnınız acıktığınızda yiyecek bir şey bulamazsanız hiç düşünmeden gidip kendinize bir adet yapın derim. daha iyisini bulamazsınız.
bizim zamanımızda ekmek üzeri sana yağının üzerine salça sürülürdü.
asıl onu deneyin.
(bkz: 80 li yıllarda çocuk olmak)
yoklukta iskender kebab.
(bkz: öğrenciye her yol paris) *
gecenin bu saatinde hazırlanması en kolay ve tadı en leziz yiyecek. ziyafet mi demeliydim?..
şahsen sevmediğim şey. salçalı ekmek bile sevmeen bir adamın bunu sevmesi zaten saçma olurdu.
yokluğun vermiş olduklarından. gerçi bu devirde kesinlikle ketçap ve mayonez i de evinde göremeyenlerimiz vardır, ama hem ketçapla mayonezin buluşması güzeldir, hem de daha leziz şartlarda da yapılabilir bu aktivite. kimi zaman arasına kaşar peyniri girer, daha lezzetli olur; ya da fırından yeni çıkmış, çıtır çıtır ekmekle yapılır; onun da tadı süper olur, o da olmadı arasına tereyağı girer. o da şenlendirir ortamı.
öğrenci yemeği alternatifleri.
hiç yoktan iyidir. evet.
Doğru yoldasın evladım başlarım koftesine patatesine şuyuna buyuna.
ben de ne yesem diye düşünüyordum.
az sonra afiyetle yiyeceğim enfes atıştırmalık.