bugün

ekmeğin iki ucunu birleştirip ağıza sokma aşamasında ağızın kocaman açılıp dişlerle sıkıca kopartılması anında, bugüne kadar neden her köşebaşı lokantasında konulduğuna anlam veremediğim dev aynasında kendimi gördüğümde yaptığım genellemedir.

ketçap ve mayonezin hayvani şekilde sıkılmasıyla bu vahşileşmeye görsel efektlerde eklenmektedir.

içinizden her kim ki kız arkadaşı olabilitesi insanla ekmek arası yedikten sonra ayrılmamayı başarabilmiştir, o kula cennetten bir bahçe bahşedilmiştir *

şaka bir yana parayı kıyın adam gibi bi yere götürün, sakınan göze çöp batar misali dikkat ettikçe ağzınız yüzünüz birbirine girerken cümleleri toplayamazken kulaklarınızda bu cümlelerim yankılanır. yoksa oscar töreninde ekmek arası yeme dalında en iyi görsel efekt ödülüne aday gösterilmeniz an meselesidir.
vahşilikte olsa en insanı durumlardandır. hele ki açsanız ve yediğiniz şey ekmek arası kokoreçse. afiyet olsundur.
özellikle ayvalık tostu gibi içindeki malzemelerin dökülme ihtimali çok fazla olan yiyeceklerden uzak durulması gereken durum.
vahşi kelimesi uhut savaşında mızrağıyla hz hamza'yı şehit eden sonradan müslüman olan sahabeden gelmektedir. peygamberimiz amcasını öldürdüğü için gönlü affetmeye el vermemiştir fakat cebrail ben bir kelime-i tevhit getirdi diye hayatı boyunca put'a tapan kafirin müslüman olmasına izin veriyorum sen amcanı öldürdü diye mi affetmiyosun demiştir. peygamerimiz bunun üzerine vahşiyi affetmiştir ama gözüme çok gözükme diyerek onu affetmiştir. daha sonra hz vahşi islam düşmanı ismini bilmediğim birini öldürerek kendisini affettirmiştir.

evet ekmek arasına bağlayamadım. o da nimettir.
bizim köşe başındaki necati abi'nin dönercisinde rastlanmayan durumdur. içi boştur onun ekmek aralarının. n'apıyım, ekmek arası marul yerken mi vahşileşiyim?
birde salata düşer gibi olacak vakumlayarak yiyeceksin tekrar.
(bkz: insanı acıktıran başlıklar)
en narin kişinin bile maruz kaldığı ve mağdur edici durumdur.
ibrahim tatlıses' in oynadığı filmde mercedesi ile gittiği ciğerci de hayvanlar gibi ciğer ekmek yemesi.
(bkz: karpuz yerken vahşileşmek)
güncel Önemli Başlıklar