1. 1.
  milliyet gazetesindeki haberi de okumuş biri olarak neden bizim biricik zallımızın görüşlerinin en altta yer aldığını anlamış değilim.
  ... doksanüç
 2. 2.
  elmasözlük mü kaldı teheey demek istediğim ama format dahilinde diyemediğim yazıdır. milliyet'in ardından zaman gazetesinin de selin akay şahsı ile roportaj yapmasını anlayabilen çıkıp açıklasın. sen kodları arakla. sonra zerre kod bilgin olmadığı için açıklarını kapayamayıp, sözlüğü kapa, çık gazetelere röportaj ver. ne güzel dünya bu be.
  6 ... chosen
 3. 3.
  milliyet gazetesi'nde zall'ın sadece nicki yazılmıştı, bu yazı da ise zall'ın gerçek ismi açıklanmış. *
  2 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  ismail Alpen (Zall-Uludağ Sözlük): Uludağ Sözlük bilgilerin paylaşımı, yeni insanlarla tanışmak ve bu esnada da eğlenmek amacıyla kuruldu. Ekşi Sözlük, yazar alımlarını kapattığında, yazma hevesi ve yeteneği olan insanlara da ortam sağladı. Bizce yeni bir sözlük Ekşi Sözlük'e ve onun oluşturduğu kavrama zarar vermiyor, zira konuların daha fazla insanla daha zengin tartışılmasına katkı sağlıyor. Sözlüklerde gazetelerdeki köşe yazısı kalitesinde günde binlerce yazı giriliyor. Bu yönden pek çok kişi artık gazetelerdeki köşe yazarlarını takip eder gibi sözlük yazarlarını takip ediyor. Uludağ Sözlük'te Ekşi Sözlük'ten farklı olarak küfür kesinlikle yasak.

  şeklinde zall'ın da yorum getirdigi olay.
  1 ... ya cok aciyo ama ya
 5. 5.
  http://turkuaz.zaman.com.tr/?bl=1&hn=5754

  zaman gazetesinin bugünkü turkuaz ekinde çıkmış ve ssg hariç önde gelen sözlüklerinin kurucularının demeçlerinin yer akdığı güzel bir haber.zall ın da ifadeleri bulunmakta tabii.
  2 ... ranger65
 6. 6.
  zaLL'ın gerçek isminin ismail Alpen oılduğunu öğrenmemi sağlamış haberdir.*
  (bkz: terSten bakmAK)
  ... aby