1. 1.
  (bkz: ekşi sözlük)
  1 ... komsu kizi duriye
 2. 2.
  entry numarasını kaldıran ve tüm tadını kaçıran sözlük.
  1 -1 ... tiner bulunur
 3. 3.
  her ne kadar herkes şu an içinde bulunduğu sözlük itibariyle diğerlerini yeriyor olsa da, yeri geldiğinde herkesin ekşiden faydalanmışlığı vardır veya başka amaçlarla diğer sözlüklerden.
  2 ... mortifera
 4. 4.
  bir ekşi sözlük yazarı olarak artık eskisi gibi olmadığını görebildiğim lakin içerisindeki yazarların size yardımcı olma konusunda ne kadar hevesli olduğunu görünce hala bitmediğini anladığım oluşum.
  1 ... ciziyorum
 5. 5.
  bu entry https://eksisozluk.com/ka...ni-ilan-edilmesi--5259123 'e "isid bir sunni ofke toplulugudur, diyen bir orospu cocugu beyani." dedigim icin moderasyon tarafindan gge edildim. oysa burada kastettigim bu sozu savunanlarin askerimizi hain ilan etmesiydi. ama moderasyon benim soyledigimi dusunup uzun yıllar caylaklik mucadelesindeki hesabimi yazar olduktan bi kac gun sonra bu entry yuzunden sildi. hayattaki en buyuk pismanligim bu entryi girmektir.

  burada gge'lik bir durum yok. cunku isid bir sunni ofke toplulugudur sozunu ben demiyorum. bu sozu diyenlerin askerimizi hain ilan etmesi bir orospu cocugu beyani diyorum ve ettigim kufurde sahis belirtilmemis, kim oldugu belli degil. yani sahisa hakaret durumuda yok. ama yinede belki de benim dusunceme karsi olan bir moderasyon tarafindan sorgusuz sualsiz onca hatiram onca emegim olan hesabim ucuruldu.
  1 -1 ... ugurfirarda
 6. 6.
  Her başlığın altına on kere "dkdjfkfjekckfkkg" diye entry giren evet bildiğiniz "hdhfhfjfjkfkfknkdkdj" diye kahkaha tufanı atan kişiyi yazar yapmış logaritmasi olan sikik sözlük.3 4 sene bekleyip yazar yapılmayan insanlar varken bu şekilde yazarlık verilen tipler olduğu için artık kullanmayacağım boktan sözlüktür.
  1 ... barbarinho
 7. 7.
  an itibari ile 2.palu vakasına denk gelerek buranın ölü olduğunu anladığım sözlük.

  gerikafalılık candır.
  vaka bunu yeniden kanıtlamıştır.

  tabi gizli saklı kalanlar oluyor mu? elbette.
  ama bile bile de modernlik-meriçlik kasmayın beyler.

  değiştiriyorum. 2.palu değil, 2.aşk-ı memnun vakası.

  cinsellikte tabuları aşan kızlarımız, yeni nesil türk gençliği.
  mükemmel bir şaheser. eserinizle gurur duyabilirsiniz.

  edit: ve evet, geçmiş önemlidir.
  4 ... eylulsabahi
 8. 7.
  Ekşi'den bağımsız; siz hâlâ bunlara şaşırıyor musunuz ağalar?

  Sözlükte Biri çok güzel yazmış: "bu yüzden gecmis onemlidir. Bunlara Esegimi emanet etmem" diye. Kadın-erkek fark etmez, bunun gibi bir olaya karışanla gel de evini paylaş.

  Tabii bu bir kişisel görüştür efendim. Şahsım gibi, Postmodern olamamış hanzoları yansıtır.
  2 ... odysseus
 9. 9.
  Az önce ilk defa 10 girisini doldurduğum mecra. 45.000 sıradaymışım. Esasen pek umrumda olan bir yer de değil, umrumda olsa 200-300 e hesap satın alırdım. Ekşi hesabım olsa da uludağ da yazarım ben. Sadece yedek olarak dursun, buraya bir şey olursa oraya geçerim.
  1 -1 ... bratva
 10. 10.
  orda da hesabım var ama ulu sözlük te gayet güzel.
  1 ... oguzhandroid