1. 11.
  Bu kadarcık bir meseleye 48 sayfa entry döşenmişler. Yuhh. Bir meselede haklı olmak başka, anlayışlı uyumlu uzlaşmacı idareci nezaketli kolaylıklı olmak bambaşka. Ne kaybedersin ki yol versen? Neyin eksilir? O vermiyorsa sen ver yolu, geç git. Zaten yol dar. Kenara araç parkedip daha da daraltmışlar yolu. Ayrıca adam senden büyük. Hatalı geliyor işte belli. Bi de üstüne üstüne gidiyorsun. Ne gerek var. Şimdi o arabadan eli sopalı 3 tane maganda inse, ailenin yanında seni pataklasa ne yapacan? Ne gerek var? Değer mi yani zıtlaşmaya? Sabırsız, tahammülsüz, müdahaleci, kavgacı Acaip bir millet olduk. illa ki köprü üstündeki inatçı keçiler misali birbirimize toslayıp aşağı yuvarlayacaz. Kim bilir ne sanki?..
  4 -1 ... gazeloglu
 2. 12.
  Ufak bir tipmiş isteseymiş dövermiş falan ..

  Güldüm.
  1 -1 ... vatanseverteroristt
 3. 13.
  Ben ayar mayar göremedim gençler. Dayı dediğiniz evrimini tamamlayamadan direksiyon başına geçmiş orangutanın hönkürmesinden başka bir durum yok ortada. Şeridin dolu ise bekleyeceksin, bunun başka yolu yok. Karşındaki naziktir, yol verir, o zaman eyvallah.

  Servisçi orangutan muhtemelen genç vatandaşın atar yapamayacağına kanaat getirince esnemiş. Bu kafayla Bir babayiğide denk gelirse bir kamyon sopa yer.
  4 -1 ... cokzararli
 4. 14.
  Servisçi şerefsizdir. Beklemesi gereken kendisi, çünkü kendi yolu tıkalı.

  Sorun şu ki gevşeğin birine denk gelmiş. Hep öyle olur zaten..

  Bunlar köylüdür. Eğer birine diş geçirebileceklerini düşünürlerse hak hukuk tanımazlar. Güçlünün karşısında ise köpek olurlar. Alayı yandaştır bu karaktersiz medeniyetsizlerin.

  Osmanlı bunları istanbul'a almaz, kaçak gelmeye kalkarlarsa yedikuule'de hoş geldin sopası çekip, boklu köylerine yollardı.
  8 -8 ... rumeli71
 5. 15.
  dayı sonuna kadar haklı kodumun ekşicisi ters yönden girmiş amk.

  bir de entrysini okudum yok adam bodur biriydi insem döverdim falan yazmış denyo

  ulan arabada kadın olmasa o servis şöförü inip o adamı bir guzel benzetir ejdadını sikerdi.

  adamdan çok kadın konuşuyor kodumun ekşicisi kadının arkasına saklanıyor bu ekşicilerin alayı mal lan mal.

  bak bak denyoya bak servis firmasını arayacakmış da işten çikaracakmış sen kimsin lan kim. servisçiler bir birini kollar sen orada o adamın seni benzetmediğine arabada karı olamsına dua et sabah sabah sinirlendim bu ekşicilerin alayının taaa amına.

  edit: servisçi dayıdaki âhlaka bakın adama sadece terbiyesizlil yapıyorsun diyor peki ya bu kendini beğenmiş göt lalesi ne yapıyor adamın arkasından salak malak diyor ya kodumun evladı yiyorsa yüzüne desene bir de adama terbiyesiz demiş entryde

  bu ekşiciler salak vallahi de salak billahi de salak.
  4 -7 ... yazar cizer34
 6. 16.
  Bir de utanmadan adamı işinden etmeye çalışıyo. O kadar erkeksen arabadan inip konuştursaydın yumruklarını, o an halletseydin meseleyi. Zoruna gitmiş küçük prensesimizin.
  4 ... carcharoth
 7. 17.
  Ekşicinin ne olduğunu bilmeye gerek yok ama dayı medeniyetten nasibini almamış bir hanzo.

  Eğer illa trafikte birileri dayak yiyecekse bu, temiz yüzlü gördükleri kişilere, kadınlara bağırıp çağırıp küfreden, arabadan dövmeye inen tipler olmalı.

  *bu başlığı açan kişiye de esefle kınamanın yanında h*ssiktir aq diyorum.
  3 -1 ... new kid on the block
 8. 18.
  Dayağa karşıyız ama ikisi de dövülür.
  2 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 9. 19.
  ümraniye- üsküdar hattında minibüs şoförlüğü yaptım bir ara bir-iki kere arkadaşım hastalandı rica etti okul servisi çektim arkadaş dünyada yapılacak en son iş ikisi de .birde taksi olayı.

  nerede it-kopuk sürü psikolojisine sahip mal var bu işte. içlerinde iyisi yok mu yok abi kalmadı.
  şunu da yazayım istanbul için yüz(10) sürücüden 90'ı sığır.
  geçen yazdım araba aldım sıfır bir ay dayanabildim şimdi bir vitara alayım diyorum tenteli 96-2000 falan caydım . hem fiyat hen sinir ..
  bu servis -minibüs ve taksi şoförleri kadar dayak yiyen yoktur türkiye'de birde sapıkları var epey fazla .
  ben yıllardır hastalık hariç ne minibüse ne taksiye binerim 10 yıl oldu belki 20 .

  bakın zamanında konya'ya giderdim tek laf etmem doksanlar falan adam gibi adamlardı. bozuk para olmaz çıkartır (bir ara demir para kıtlığı vardı) şeker sakız veriri üstüne ederi kadar.

  ama istanbul beter.

  bir kere gelişte girilmez tabelası yoksa yol otomobilin ayrıca otomobil sokağın sonuna gelmiş 4 saniye beklese servis ne hır çıkar ne ağız dalaşı..

  servisçinin götünün kılı kadayıf olmuş hala bitirimlik peşinde sığır can taşıyorsun yani sorumlusun kendi aracında ki insanın siniri bozmaya ne hakkın var.. yürü git ..

  anlayacağınız adam olmazlar.
  3 ... baris hemen simdi
 10. 20.
  Servisçi dayı haksız. Ekşici cemal can ses tonlu gevşek olayda haklı. Fakat bu ezikliği sözlüğe taşımakta haksız.
  Adam ol. Hiç konuşma in aşağıya dayı nereye kaçar belli değil.
  Burası türkiye burası ortadoğu.
  Burada buranın kanunları geçer.
  Yavşak yavşak konuşup ekşiye başlık açıp duyar kasmayacaksın. Gerekirse hakkını korumak başına iş alacaksın. Biz alıyoruz hakkımızıda yedirmiyoruz.
  2 -2 ... libary