1. 39.
    ekşideki olay burada gündem oluyor vay be buranın gündemini bile ekşi belirliyor.
    2 ... yazar cizer34
  2. 38.
    O işler öyle olmuyor derya ama yine de sen bilirsin.

Zaten dayı dediğiniz piç herhangi bir hareket temas yapsa eminim o ekşici onu sikerdi.
    1 -4 ... siradan siradam abjure
  3. 37.
    Benim eşimin yanında servisçi inecek bana böyle bağıracak he? Onu çıktığı yere geri sokarım. Amk korkağı. Her şeyin fazlası zarar. Kibarlığın da öyle. Dayı git işine diyor. Demek ki karısına bir şeyler yapsalar gidip ekşi'de başlık açacak rezil korkak herif.
    Bunu yanı sıra servisçinin yaptığı net karaktersizlik. Adam sana yol vermiş, geç git işte ne bu agresiflik? Tamam elamanın konuşması çok gıcık olabilir de sen gidip adamın karısının yanında bu tarz hareketler yapamazsın. Keşke inip dövseydi.
    1 -5 ... dertler derya olmus
  4. 36.
    boyum 1.90, kilom 80. 4 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum. tekvando ve kick box geçmişim var. kısacası teke tek alamayacağım çok az kişi var diyen vatandaş sorduk mu aq? bu ne kafası lan

beyinsiz arkadaşım soran olmadı elbette. sadece kavga etmemeyi tercih etmeyi kırıklık, korkaklık, güçsüzlük vs sanmayın diye söyledim.
    -1 ... 1m1y
  5. 35.
    Ekşicinin konuşma şekli beni acayip rahatsız etti.
    1 ... judas
  6. 34.
    Allahsız ekşi ve ekşicileri sevmem ama objektiflik Herşeyden önce gelir. Ne olursa olsun, yanında kadın olan adamın üstüne yürümek nedir arkadaş, Şerefsizlik.
    2 ... iyneci bey
  7. 33.
    Kadın daha delikanlı. in assağı göm kafayı.
    -1 ... aboskal
  8. 32.
    Eksici dediginiz kisi sesini bile yükseltmemis artı geri geri gidip yol vermis, bu yüzden suçlu. O öküzün üzerine sürüp kafa kafaya gelip dayılanarak araban inip bağıtarak adamın üzerine yürüseydi aynı kulvarda olurdu. Insan gibi konusmak vahsi dogada hükmen maglup olmak demektir. Sonra aynı cins primatlar gelir, adına ayar yemis diye başlık acarlar böyle işte.
    1 -1 ... la loba
  9. 31.
    Ekşi sözlük yazarı yazardaşımızın haklı olduğu konu hakkında ayar yediğini beyan etmek suretiyle böyle ezik ezik başlık açmak sanırım sadece uludağ sözlükte görülebilecek rezalettir. O dayıya ehliyeti veren zihniyetle seni bu sözlükte yazar yapan zihniyet işte hep aynı zihniyet. Mal awk.

Açık ve net evet.
    3 -1 ... chessplayer
  10. 30.
    Servisci full çomar ekşicinin ses tonunda da bir yavşaklık bir ılıklık sevmedim değil doğrusu. Ama ekşci haklı.
    1 -2 ... enkidu1986