1. 1.
  okumadım ama pembe götlü tatlısu solcusu entrysi olduğu çok belli.
  10 -2 ... not alpha anymore
 2. 2.
  bankadan kredi çekebilen, parası olan her adama araba satın alma serbestisi getirirseniz olacağı bu. tıpkı puanı yetmeyip baba parasıyla özel üniversite okuyan sonra da mesleği ile hava atan incir beyinliler gibi yollarda kural bilmeden ilerlerler arabalarıyla.
  ben servisçiyi haklı buldum. haddini bildirmiş.
  10 -7 ... red rock
 3. 3.
  Orası çift yön. Biri birine iltimas göstermeli. Servisçi biraz hanzo ama.

  Trolün biri ayar mayar yazınca açıp baktık gayri ihtyari...
  9 -3 ... oberst
 4. 4.
  Dayı haksız

  Şeridi kapalı olduğundan ekşici geçene kadar beklemesi lazımdı lakin ekşici öyle gevşek gevşek konuşuyor ki gel ağzımın ortasına kürekle vur diyor.
  13 -1 ... centurion
 5. 5.
  dalyarağın tekidir. servisin sapakta bekleyip yol vermesi gerekirdi. ekşici arkadaş biraz kibar çıkınca sesini yükseltmiş. malum kesimin çomar dayısı işte.
  10 -4 ... acilmayan eti puff paketi
 6. 6.
  Her yol vermeyen adına başlık Açılacaksa her gün bir ton başlık açılır.
  Kaldı ki, her haltta plaka ifşalamak, görüntü paylaşmak da ne kadar doğru?
  Ne yapalım şimdi yani, adamı plakasından bulup lastiklerini mi patlatalım?
  insanların bu kadar minnoş ve kibarcık olmasına da anlam veremiyorum.
  14 -5 ... yasak merve
 7. 7.
  Üzgünüm ama ayar mayar yok. Bu dolmuşçu, servisçi, taksici nebilimneyci insanların trafikteki terörleri bitmiyor. Adamın sokaktan çıkmasına 100m kalmış, üstelik servisçinin geldiği sağ şerit dolu, beklemesi lazım. Adam kendi şeridinden gidiyor usulca. Bir de terbiyesizlik yapma bilmemne. Kavgaya hazır, rezalete müsait... yolların sahibi siz değilsiniz dayı, bilin.
  8 ... yeni nesil aliye rona
 8. 8.
  Ekşici haklı. Konu kilit.
  2 -2 ... frankserpico
 9. 9.
  Bu kadarcık bir meseleye 48 sayfa entry döşenmişler. Yuhh. Bir meselede haklı olmak başka, anlayışlı uyumlu uzlaşmacı idareci nezaketli kolaylıklı olmak bambaşka. Ne kaybedersin ki yol versen? Neyin eksilir? O vermiyorsa sen ver yolu, geç git. Zaten yol dar. Kenara araç parkedip daha da daraltmışlar yolu. Ayrıca adam senden büyük. Hatalı geliyor işte belli. Bi de üstüne üstüne gidiyorsun. Ne gerek var. Şimdi o arabadan eli sopalı 3 tane maganda inse, ailenin yanında seni pataklasa ne yapacan? Ne gerek var? Değer mi yani zıtlaşmaya? Sabırsız, tahammülsüz, müdahaleci, kavgacı Acaip bir millet olduk. illa ki köprü üstündeki inatçı keçiler misali birbirimize toslayıp aşağı yuvarlayacaz. Kim bilir ne sanki?..
  4 -1 ... gazeloglu
 10. 10.
  Ufak bir tipmiş isteseymiş dövermiş falan ..

  Güldüm.
  1 -1 ... ojallayamarsho