1. 1.
    Ekşicinin sözlükte ağlayarak, " ühü ühü hadi linç edelim şunu" demesine neden olan dayıdır. Helal olsun dayı haddini bildirmişsin ılık oğlana. Gerçekler ile sanal hiç aynı olmuyormuş değil mi kardeş. Anonim hesapların arkasına saklanıp sağa sola ahkam kesmeye benzemez bu işler, sivil hayatta adamı hoplatırlar valla.

https://streamable.com/1psgb8

https://eksisozluk.com/31...ihanim--6618341?a=popular
    11 -22 ... shifte telli
  2. 2.
    okumadım ama pembe götlü tatlısu solcusu entrysi olduğu çok belli.
    10 -2 ... everybody calls me alpha
  3. 3.
    bankadan kredi çekebilen, parası olan her adama araba satın alma serbestisi getirirseniz olacağı bu. tıpkı puanı yetmeyip baba parasıyla özel üniversite okuyan sonra da mesleği ile hava atan incir beyinliler gibi yollarda kural bilmeden ilerlerler arabalarıyla.
    ben servisçiyi haklı buldum. haddini bildirmiş.
    10 -7 ... red rock
  4. 4.
    Orası çift yön. Biri birine iltimas göstermeli. Servisçi biraz hanzo ama.

Trolün biri ayar mayar yazınca açıp baktık gayri ihtyari...
    9 -3 ... flat head
  5. 5.
    Ne ayarı amına koyum.

Bizim ekşiciye Selektör yaptım diyo da adam zaten süratli geliyo o açıdan görmesi mümkün değil gördüğünde çoktan girmişti bile o dar alana.

Dayıyı inip tokat manyağı yapmak lazım.
    Terbiyesizliği kendisi yapıyor. Adam aldı geriye işte siktir git Orospu çocuğu ne camı açıp şov yapıyosun.

Ekşi sözlük yazarı haklı sadece hayatı ve Dayıyı siklemeyen bir konuşma tarzı var Bi yerde götüne kaçabilir.
    11 -4 ... siradan siradam abjure
  6. 6.
    Dayı haksız

Şeridi kapalı olduğundan ekşici geçene kadar beklemesi lazımdı lakin ekşici öyle gevşek gevşek konuşuyor ki gel ağzımın ortasına kürekle vur diyor.
    12 -1 ... centurion
  7. 7.
    ses tonundan da anlaşılabileceği üzere birazcık solcudur.
    3 -2 ... fito corlone
  8. 8.
    dalyarağın tekidir. servisin sapakta bekleyip yol vermesi gerekirdi. ekşici arkadaş biraz kibar çıkınca sesini yükseltmiş. malum kesimin çomar dayısı işte.
    9 -4 ... acilmayan eti puff paketi
  9. 9.
    Her yol vermeyen adına başlık Açılacaksa her gün bir ton başlık açılır.
    Kaldı ki, her haltta plaka ifşalamak, görüntü paylaşmak da ne kadar doğru?
    Ne yapalım şimdi yani, adamı plakasından bulup lastiklerini mi patlatalım?
    insanların bu kadar minnoş ve kibarcık olmasına da anlam veremiyorum.
    14 -5 ... yasak merve
  10. 10.
    Üzgünüm ama ayar mayar yok. Bu dolmuşçu, servisçi, taksici nebilimneyci insanların trafikteki terörleri bitmiyor. Adamın sokaktan çıkmasına 100m kalmış, üstelik servisçinin geldiği sağ şerit dolu, beklemesi lazım. Adam kendi şeridinden gidiyor usulca. Bir de terbiyesizlik yapma bilmemne. Kavgaya hazır, rezalete müsait... yolların sahibi siz değilsiniz dayı, bilin.
    8 ... yeni nesil aliye rona