1. 1.
  Sözlük hakkında çok ilginç ithamların bulunduğu başlıktır.

  Aynen kopyala yapıştır yaptım.

  "Saçma sapan bir yönetim sisteminin hüküm sürdüğü site.

  sözlük demeye dilim varmıyor. fenerbahçe eleştirileri ile alakalı yazıların çoğu siliniyor, yazarlarına da çaylak atılıyor.

  çok fazla fenerbahçeli ‘holigan’ moderatörü var. sözlükte bazı galatasaraylı sivri yazarlar var ve bu yazarların yazması engelleniyor, nasıl mı? mesela akşam fenerbahçe maçı var, belli ki yenilecek. hemen o sivri galatasaraylı yazarlar maçtan birkaç saat önce çaylağa düşürülüyor, bu sayede akşam maç sonunda yazılacak eleştiriler engelleniyor. maç sonucunu takip eden üçüncü, dördüncü gün çaylak kaldırılıyor ve fenerbahçe kurtarılıyor, güzel taktik.

  diğer taraftarlara ana avrat küfür eden fenerbahçeli yazarlar ceza almıyor, girileri silinmiyor ama ‘lan’ yazan galatasaray taraftarı yazarlar silik yiyor en azından çaylağa düşürülüyor. nedeni moderatörlerin fenerbahçeli holiganlar ve bu yazarların arkadaşları olması.

  sanırım süslü sözlük bunları geride bırakmış. e normal, hak ettikleri yerdeler. kadın yazarlara ‘kız mısın’ temalı mesaj atan moderatörlerle sahip bir sözlüğün bu durumda olması şaşırtıcı değil."

  Eğer durum böyle ise çok vahim.
  4 -3 ... benimhalaumudumvar
 2. 2.
  Bir galatasaraylı olarak ben hiç böle şeye rastlamadım...

  Gayet güzel yazılabiliyor.. Yalan haber.
  5 ... gezdimgordumyenildim
 3. 3.
  Bunların beyinleri ekşimiş yahuuuuu.
  ... furkancalavera
 4. 4.
  3lbette baştan sona yalan bir entry ve algı

  Galiba

  Bu tongurun fakesi bu

  Başka yerden vurmaya çalışıyor aklınca...
  ... isminiunutanadam
 5. 5.
  Ekşi benim gözümde samimi değildir kendisine müracaatta bulunan üye olan çoğu kişiyi sırada bekletmeyip uludağ gibi yazar yapmadığı sürece ekşi sözlüğe adımımı bile atmam, kendini fazlaca beğenmiş götü kalkık bi yerdir ekşi sözlük neymiş çaylak sırasıymış hass...ttir ordan sanki yazar olana maaş veriyor götümün kenarı.
  Özetle Ekşi sözlük; kendini mükemmel biri zanneden, kibirli millete tepeden bakan, erkeklerin ilgi odağı olmayı seven kaşar kızsa; uludağ iyi bir aileden yetişmiş sevmeyi bilen, karakteri güzel bir kızdır, tevazu sahibidir sıcakkanlıdır ezilenin yanındadır.
  işte bu yüzden uludağ fazla söze gerek yok.

  Biz millete tepeden bakmayız hiçbir vakit biliriz ki tevazu ve iyi niyet, öteki vasıfların en önünde gelir.
  1 ... yoksul genc
 6. 6.
  ironili entrydir. tam tersi durumu gitmiş fenerbahçeli modlara, yetkililere falan bağlamış. lan bu sözlükte ayan beyan galatasaray ın yaptığı yanlışları yazsanız anında o entry eksi yağmuruna tutulur ve gammazlanıp sildirilir. yetkililer var galatasaray holiganı üstüne bir sürü yedek hesapları var. kaç defa ispatlı olarak yazdık ekran görüntüsü attık buraya *

  bu arkadaş kimse torbacısı bayağı sağlam demek ki bunun kafasına ulaşmak mümkün değil.
  2 ... mel mel bakan gibson