1. 1.
    Şöyle birşeydir.

ekşi sözlükteki hristiyanlık propagandası
    7 -6 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    müslümanlık propagandası yapınca iyi... hristiyanlık yapınca kötü...

(bkz: iki yüzlülükte son nokta)
    7 -11 ... uzay muhtari
  3. 3.
    google reklamıdır, site yöneticilerinin inisiyatifinde olan bir durum değil.

kaldı ki yapabilirler de.

düşünce özgürlüğü, din ve vicdan hürriyeti diye ağlamıyor musunuz 80 senedir?
    9 -6 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    Arada bir benim teldede çıkıyor bu reklamlar. Bundan etkilenipte hiristiyan olan olsun zaten..
    ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    Aynı reklam Uludağ sözlükte de çıkıyordu bi ara.
    1 ... serdarsl06
  6. 6.
    Hdp ye oy veren kemalistlerin hemen savunmaya geçtiği rezalettir. Bu tür google reklamları neden başka yerde çıkmıyor?
    2 -9 ... zall bana hep abi der
  7. 7.
    hassktir ya. spoiler ibaresi vermeden yapmayin söyle seyler.
    sırf şu reklam yüzünden az önce durduk yere hristiyan oldum. günahi boynunuza. hemen gidip vaftiz oldum. sonra da hindi aldim. durduk yere bir sürü iş cikardiniz basima.
    7 -1 ... superman filmindeki ucan adam
  8. 8.
    islam yobazı gencin zoruna gitmiş.

reklama propaganda diyecek kadar kara cahil de aynı zamanda.

cüppeli sakallılar plajda tebliğ yapınca demokratik hakları olur, sözlükte reklam görünce hıristiyanlık propagandası.

olur öyle tabi.

ana rahmine haklı düşmüşler.
    4 -2 ... high voltage
  9. 9.
    Amk cahilleri ne anlar google reklamlarından. Yahudinin hristiyanin yaptığı teknolojiyle onlara atar yapan müslüman kafasını seviyorum çünkü yok amk.
    6 ... kurtcebe noyan
  10. 10.
    (bkz: arkadaşlar ben ikna oldum)

o reklama tıklayınca ava maria bakireler korosu eşliğinde ayinimizi yaptık, ritüellerimizi gerçekleştirdikten sonra kapıdaki amcaların "camiye yardım" çağrısına kayıtsız kalamazdım.

verdim kutsalı, verdim kutsalı!
    1 ... opus magnum ii