1. 1.
  ''No mames'' nickli karaktersiz Galatasaray düşmanı yazarın uçurulmasıyla gerçekleşmiş hadise.

  Bu eleman aylardır tineri çekip Galatasaray düşmanlığı yapıyordu. Ve ekşi uçurmuyordu. Bugün, gs sözlükte gündem olmasının da etkisiyle uçuruldu. (sanırım kulübün avukatları ile iletişime geçildi) Eee, sen koskoca camiayı fetö gibi her yere sızmış aşağılıkla biriyle bir tutup iftira atarsan, böyle olur. Artık mahkemede hesabını verirsin.
  4 -7 ... cimbomlu yazar
 2. 2.
  doğru söyleyeni 10. köyden de mi kovmuşlar?

  sorusunu akla getirmiştir.

  bu arada harbi bi anlatın bakalım, 3 temmuz sürecinde fetö talimatlarıyla federasyonda işleri götüren o 4 5 arkadaş sonraki süreçte hangi takımın maaşlı çalışanlarıydı?
  3 -8 ... torunusamil
 3. 3.
  O iddaaları atanlar ekşiden bir bir silindi. Kulüp yetkilileri ile direkt bağlantı kurabilen renktaşlarımız işe el attı.

  Burada da aksini iddaa edenler kudursun. Her camiaya, devlet dahil fetöcü sızdı. Bundan sonra Galatasarayı izleyeceksiniz. Kuduracaksınız ama elinizden bir şey gelemeyecek. (Galatasaray düşmanlarına hitaben) ağlayın.
  5 -2 ... cimbomlu yazar
 4. 4.
  https://www.youtube.com/watch?v=KClKe_T9mC8+
  1 -3 ... bir idealistin ta kendisi
 5. 5.
  Galatasaray'ın, fetö ile bağlantısı olduğunu kanıtlayabilecek varsa mahkemeye gitsin. '' himmet '' olayında yanında fbli ya da bjkli olsaydı feto yine aynı kelimeleri sarf edecekti.

  Fetö her kuruma sızdı. ''ihsan kalkavan, Uğur Boral, zafer biryol, Bekir irtegün, Enes kanter (fb) ekrem dumanlı'' ve birçok fbjkli yönetici feto'dan soruşturma açıldı. Fbjk fetocu mu yani? Puştlar her yere sızmış. Galatasaray düşmanlığı yapmayın
  3 ... cimbomlu yazar
 6. 5.
  ekşi sözlükteki galatasaray düşmanının hazin sonu
  Arkadaşlar ile halı sahada maç yaparken biz görüyorsunuz hepimiz galatasaralıyız...
  3 ... gezdimgordumyenildim