1. 1.
  ifşa ettiği elemanın yerinde olsam mesleği bırakırdım herhalde. dayak kaçınılmaz. sınıfın ortasında bile kalkıp biri ağzını yüzünü silkebilir.
  4 -1 ... 1 istasyon insani
 2. 2.
  --spoiler--
  iyi yalamışsın ha. güzel yalamışsın. yalnız baya yalamışsın ha. ama iyi yalamışsın. fakat ne yalamışsın be. kabul edelim güzel yalamışsın.
  --spoiler--
  16 -28 ... frktmz krds frktmz
 3. 3.
  şu an kız arkadaşının porno izlediğini bilgisayarına trojan yükleyerek anladığı entry üzerinden aktroller üzerine saldırıyor. adama gol atacağız diye götlerini yırtıyorlar. adam çok daşaklı çıktı, lord stark da trollüğü bırakıp ciddi ciddi açıklamalar yapmaya başladı, ağlıyor bildiğin. demek ki adam gibi yazmak için anonimliğin iptal olması gerekiyormuş. aynı şey uludağ sözlükte olsa bütün iftiracı, vatan haini pezevenkler şekilden şekle girer.

  hülasa bu b1916 nikli yazar zikertiyor. çok eğleniyorum.

  edit: bir de ulunun sol çerçevesine bak

  yazarların en sevdiği reçeller
  hande erçel
  9 -10 ... yikanmak istemeyen cocuk
 4. 4.
  Ifsa etmek mi ? Ulan adam kendi hesabindan zaten kendi entrylerini paylaşıp durmuş, internette atatürk'ü elestiren biri olunca troll, erdogani elestirince fenomen oluyor. bunun örneklerini daha önce yaşadik.
  4 -5 ... anankim skywalker
 5. 5.
  Kert nickli yavşak ve benzerleri sürekli olarak Türkleri ve Türkiye cumhuriyetini alanen eleştirip, yeri geldiğinde hakaret edip sözlükte ulu orta bölücülük yaparken kimsenin bu kadar sikinde olmamıştı, yazık. Hâlâ ifşa o bu fantezi arayın, ulan direkt isim verdim size ki devamını da veririm, ifşa ile uğraşmayın madem samimisiniz.
  2 ... kedilerinbabasi
 6. 6.
  insanlarin kutsalina hakaret etmek ne zamandan beri ayip oldu?
  zira herkes bunu yapiyor.

  lordun olayina pek bakmadim. insanlarin hazreti muhammede ettigi hakaretleri ataturke etmis.
  ozur dilerim, ataturkun a'sini kucuk yazdim, hazreti muhammedi de m'sini.

  4 eksiden sonra gelen edit
  ataturk bazi insanlarin kutsali. insan oldugunu kabul etmeyip putlastirdilar ataturku. ben de saygi duyuyorum ama bu yapilan putlastirmaya karsiyim.
  hazreti muhammed de putlastirildi.
  herkes birbirinin kutsalina rahatca hakaret ederken ne oldu da ataturke hakaret eden bu sahsa bu kadar sinirlendiniz? akpyi destekledigi icin mi? nefretiniz sebebi nedir?

  dinime kufreden musluman olsa.
  2 -6 ... gray side
 7. 7.
  Burada islam düşmanlığı yapanlar ne olacak. Olayların aslını bilmeden hak dinin peygamberine pedofili, yalancı, hayalperest gibi ithamlarda bulunanlar ne olacak? Ben söyleyim; b1916 gibilerine gerek yok sorgu melekleri gelip tek tek her nefesinin hesabını soracak e sen de bunları hep küfre harcıyorsun...
  (bkz: özgürlükçülerin sadece kendine özgürlük istemesi)
  4 -5 ... the salty soldier
 8. 8.
  Allah’a sövüp ifade özgürlüğü nerede diye soranlar bir kula hakaret edilince cellat kesiliyor. Ne olduğunuzu zaman zaman siyasi arenada güç elde ettikçe gösterdiniz rabbim o günleri tekrar göstermesin.
  3 -5 ... the salty soldier
 9. 8.
  hocam sen nasıl bir araştırmacı çıktın şikayetvar'dan furkan denen o.ç.'yi ifşa ettin ya la.
  -2 ... system error
 10. 9.
  amerika ya gitse eyalet polis dedektifi olur amk.
  ... arkasindankonusulanadam