1. 9932.
    Son birkaç yıl içerinde; "kutsal bilgi kaynağı"ndan , "kutsal bilgi çöplüğü"ne evrilen sözlük sitesi. Malesef yazarlığa hevesli binlerce kişi sırada bekliyor bunu biliyorum ama o kadar saçma sapan başlık ve girdiyi başka türlü açıklayamıyorum.
    1 ... mayk pompao
  2. 9933.
    isminin dizi sözlük olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Okumak için giriyorum, çıktığım anda kafamda sadece lakasdapapi, birekbed, himiyimi, nesflis oluyor. Ben içerik olarak bu kadar zengin olmasına rağmen gündem olarak bu kadar kısır kalabilen başka bir platform görmedim. Sıkılmıyorlar da her gün dizi konuşmaktan, hayatsızlar.

Aranızda ekşi sözlük'te dizi konuşanlar varsa rahatça alınabilir arkadaşlar; Sevmiyorum sizi. Anket doldurmaya bu kadar aşık olunmaz.
    2 -1 ... sehrin insani
  3. 9934.
    ortalama bir sene yazar olmayı beklenen sözlüktür. insan bir sene yazar olmayı mı bekler anasını satayım. hevesim kaçar benim. öyle çöp bir sözlük yani...
    3 ... kahraman zorbey
  4. 9935.
    türk ve müslüman olmayan herkese terörist diyen altıncı filo sevdalılarının beğenmediği sözlük.
    2 -4 ... her gece uyumadan agliyorum
  5. 9936.
    Covıd-19 ile ilgili " ölü sayısı sizce de çok düzenli bir şekilde azalmıyor mu? çok ilginç..." gibi bir entrye sahip olan bir oluşum.
    1 ... desarjstx
  6. 9937.
    zihniyetleri budur

--spoiler--
    ekşici piç : türk kızının götü kalkık. türk erkeği çok kro. türkler şiddetçidir.

bir başka ekşici piç : hahahahaha...
    aynen.

yazar: kürtlerin ne geride kalmış kültürleri var ya.

tüm ekşici piçler : pis faşist !
    --spoiler--
    4 -3 ... kemalist 24
  7. 9938.
    1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından sitesinin bir parçası olarak oluşturulmuş, Sloganı "Kutsal bilgi kaynağı olan sözlük.
    ... pamela manastiri
  8. 9939.
    Kalabalık bir çöplük. iyi entrylerle karşılaşmak için çöpü epey karıştırmanız gerekiyor.
    2 -1 ... latif dogan
  9. 9940.
    Sanki 5-10 tane yazar varmış da her başlıkta algı yönetimi yapıyormuş hissi yaşatan sözlük.

Örnek;

19 Mayıs 2020 horzedez penz rezaleti.

1.vıttırıvıtzıt.... bla bla... horzedez penz arabam var... servis mal... acayip dolandırıcı... vıttırıvıtzıt... horzedez diye aldım... bla bla... mağdurum... vıttırıvıtzıt...

2.söylediğin iyi oldu ben de horzedez alacaktım ama şu andan sonra kesinlikle almam gidip oyudi alıcam. Hıhhh!

5.vay amüniyyum adam gibi rezalet... nerde o eski horzedezler!

12.horzedezten sonrasını okumadım... dünyaca ünlü kaliteli kurumsal bi markada kesinlikle ele bişe yoğğğ... haksızsın ibne ve sana laflar hazırladım!

135. @12 horzedezin köpeği troll... yarın çoluğunun çocuğunun yüzüne Nası bakıcan?

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

263. (bkz: derdini sikeyim)
    1 ... centurion
  10. 9941.
    saçmasapan s.ksok bir sözlüktür.

Not: yazarı bildirdi.
    -1 ... yakuza ibrahim