1. 9922.
    Son 1 senedir orda yazıyorum ama artık kabak tadı veriyor. iyice çöplüğe dönmüş durumda. O kadar vasıfsız insan var ki...
    4 ... delicious
  2. 9923.
    bakın arkadaşlar gerçekten matah bir yer değil. Tam bir mal yuvası, son zamanlar trollük yapmaya başladım çaylak yapmazlarsa iyi.

Kafayı yedirtiyorum hepsine, mesaj kutuma yazılanları görseniz inanın 13-14 yaşındaki çocuklardan hallice hepsi.

ayrıca uludagsozluk arayüzü ekşisözlük arayüzüne göre çok daha kullanışlı. burada şikayet sistemi olsun, yönetimle iletişim kurma olsun hepsi var, orada bunların hiçbirisi yok.
    7 -1 ... iplerini koparan kukla
  3. 9924.
    tam bir hdpkk- sosyoş yuvası.

10 sene önce de liboş-fetocu yuvası idi.

not: midem bulandı.
    6 ... kemalist 24
  4. 9925.
    Bence hiçbir sözlüğe gereğinden fazla anlam yüklememek gerekir, sonra fazla ciddiye alıp sinirleniyor insan. Ara sıra girip bir şeyler yazıp çıkacaksın. Fazla vakit geçirince ne tür gerizekalılarla aynı evrende yaşadığının farkına varıp keyfin kaçıyor. Gündemdeki başlıklar zaten beş para etmez. Favori peşinde koşan ilgi arsızlarının açtığı saçma sapan konular, tanınma açlığını iliklerine kadar yaşıyorlar. Sözlükleri Not defteri gibi kullanıp ilgi alanına göre yazmak en mantıklı seçim.
    9 -1 ... kaptan jack sparrow
  5. 9926.
    Garip oluşum.

Parana kıy. 250 TL ye anında yazar olursun. 5 sene bekleme.
    3 ... mavi tutkusu
  6. 9927.
    survivor 2020 ünlüler-gönüllüler başlığında 8776 entry olan sözlüktür.

diyeceklerim bu kadar.
    12 -1 ... birakilmaktan yapilma bir adam
  7. 9928.
    Uludağ sözlükten daha kaliteli bir yer yalnız burdaki kalite yazarları ya da yazdıkları şeyle alakalı değil orayı kıyaslamıyorum. Ekşi daha kaliteli çünkü orda uludağ sözlükte gördüğünüz hayadan uzak başlıkları göremezsiniz.
    2 -4 ... hayatcicekleracti
  8. 9929.
    efsanedir evet. cami yıkılsa da mihrap yerindedir.
    1 -1 ... kusturulan usta
  9. 9930.
    20 tl karşılığında entry satma teklifi alanların, kendini gerçek yazar sandığı ortama dönüştü.
    3 ... faji
  10. 9931.
    modernlik, ileri görüşlülük adı altında aile kavramını hiçe sayan başlıklar açılan sözlük. ben uludağ sözlüğe kurban olayım. ne saçma başlıklar o öyle. bugün türkiye'nin en modern en ileri görüşlü muhitinin apartmanında bile bekar oturan kişilerden rahatsızlık gelmesin diye öncelikle daha kalabalık aileli apartman sakinlerinin dilekleri gündeme gelir. ha bekar oturan kişilere de saygısızlık yapılmaz bir arıza durumu yoksa. hiç bizimkiler dizisini izlemediler galiba. kimse ahlak bekçiliği yapmamalı. ve kimse de ahlaksızlığı modernlik olarak öne sürmemeli bu kadar net.
    3 -1 ... en asaletli duygularin adami