1. 9902.
    Komik bi yer.

benim de yaşamış olduğum bir dönemi ve iyi bildiğim bazı şeyleri eskiye iyi ve yeniye kötü diyerek öyle bir karşılaştırmış ki adeta şok oldum.

Oysa sağır sultan bile bilir ve taraflı tarafsız herkes kabul eder ki o meselede eski kötü ve yeni iyidir.

Hiç de huyum olmamasına rağmen dayanamayıp ne diyor bu aq diye mırıldanıp bi mesaj attım. El kadar bebe çıktı. Buna suyunu halen annesi getiriyordur ama yazdıklarına bakıyorsun mangalda kül bırakmamış.

Nerede bir trıvesti, nerede bir cumhuriyet teyze, nerede bir ergen, nerede en büyük hayali sarışın ve mavi gözlü olma hayaliyle yanıp tutuşan bir Kürt ve nerede bir çamur çirkef bağımlısı amı kurum bağlamış kolektifçi gizli PKK'lı karı varsa hepsi orada.

Batakhaneler ekşinin sosyolojik yapısı yanında tekke gibi kalır.
    4 -2 ... pietro pacciani
  2. 9903.
    Ara ara yazdığım ancak duygusuz bulduğum mecra.
    2 -1 ... kutlu baba
  3. 9904.
    Hala yazarlık sırası beklediğim sözlüktür. iki senedir falan..
    1 ... yercekimine yenik ustum basim
  4. 9905.
    Marka değeri düşsede hala hesabınızı satıp para kazabileceğiniz bir yerdir.
    1 -1 ... libary
  5. 9906.
    her şeye ama her şeye muhalif olan birileri var amk sözlüğünde herkes çok bilmiş, aydın, entelektüel. toplumla aynı düşünemez onlar, ucundan, kıyısından marjinallik taşımak zorundalar.
    5 ... kellim kellim layenfa
  6. 9907.
    Ne zaman arıza verse burada online sayısının artmasına sebep olan sözlük.
    5 -1 ... sorunluadam
  7. 9908.
    Küfür konusu doğrudur. Entrylerinizi beğenmeyenler hiç düşünmeden ana bacı küfürler edebiliyor. Fakat, yazarlık uzun sürdüğü için, yazar olanların çoğu riske girmek istemiyor. Mesaj kutusu çaylaklara kapatılırsa sorunun önüne geçilebilir. Benim kapalı değildi, üstüste aldığım 10 küfürlü mesaj sonrası ben de hepsinin bacılarını elden geçirdim. Sonucunda da uçurulduk...
    3 -3 ... the pianist
  8. 9909.
    Ekşi hesabını satmak isteyen varsa yeşillendirmesini bekliyorum.
    1 -1 ... care4you
  9. 9910.
    Genellikle Okumuş abazanlarin ve evde kalmis ( komsu mukerrem teyzeden hallice ) 40'lik orta tip seksi sanki kendi hariç kimseyle yasanilamayacagini sanan ilginc kadinlarin, korunan bazi yazarlarin, satilmis bazi moderatorlerin olduğu gözden gitgide düşmüş ve düşmekte olan sözüm ona kutsal bilgi kaynagi.
    2 ... mayom neyim yok benim
  10. 9911.
    mlkp, tikko, dhkp-c, pkk gibi ırk ve mezhep faşisti oluşumları destekleyen ama bizim ülkemizde ırk ve mezhep faşizmi olmadığı için okuma yazma öğrenecek, birkaç kültürel birikimi olacak seviyeye gelenlerin olduğu adres. Albay Arif Doğanın dediği gibi "en az 20.000 kişiyi alırdım orada olsam" öyle bir ortam. aah ah.
    1 -2 ... giydirmek bedava