1. 9893.
    kendini aydın sanan ukalaların bulunduğu bir topluluk haline dönüştü. artık pek fazla ciddiye alamıyorum.
    2 -1 ... yalnizlik mahkumu
  2. 9892.
    Ekşi sözlük fc Barcelona ise Uludağ sözlük ispanya 3. liginde bir takımdır. Ekşi sözlük’ te dolu dolu yazan 1000 yazar varsa burada 25-30’ u geçmez. Ayrıca Uludağ çoktan bitmiş olup zall bile çözüm bulmaya girişmiyor ama ekşi ayakta kalıyor ve okunacak başlıkları var. Meme muhabbeti gibi gereksiz işler de yok ekşi’ de.
    13 yıllık bir Uludağ sözlük yazarıyım ancak dost acı söyler, bunu bilirim. Artık sadece alışkanlıktan giriyorum buraya ve yazsam da yılların hatırı için yazıyorum. Uludağ sözlük çoktan bitti. Memecilerin, trollerin, kariuscuların, aslolan Fenerbahçelilerin, primcilerin, formattan bir haber tiplerin boğmasıyla bitti.
    2 -1 ... jerry maguire fights
  3. 9891.
    Kasıntı,tek işi eleştirmek ve entry girmek olan,gerçek hayatta kendini ifade edemeyen çoğu yazarı barındırır.Bu tayfa o kadar çok entry girer ki gerçekten bilgili,donanımlı yazarların entryleri aralardan uçup gider.
    ... servantesatr
  4. 9890.
    SÖZLÜKLERiN BABASI.
    -1 ... similadon
  5. 9889.
    Uludağsözlükle karşılaştırırken ikisinin de iyi-kötü özelliklerine bakmak lazım mesela buradaki artı ve eksi sayısının görünmesi güzel,başka site kullanmadan fotoğraf paylaşmak güzel.
    Ekşinin de kullanıcı sayısının fazlalığı onu popüler yapıyor. Fazla fark yok ikisi arasında.
    1 -2 ... bir alex10 degil
  6. 9888.
    kendini çok bilmiş sanan , ukala tiplerin takildiği bir sözlüktür kendisi.
    3 -1 ... donjuan5
  7. 9882.
    Bana kızların teklif ettiği sözlük, ekşi bu yüzden ekşi, uluda mesaj bile atmıyorlar.
    1 ... kasli seksi ve eski yazar
  8. 9881.
    Keko mekanı.
    4 -2 ... aydinoglu vontmarte
  9. 9880.
    bence artık sadece uludağ sözlüğün daha kalabalık hali.

çok da bir esprisi kalmadı.

bir de oradakiler üslubuna biraz daha dikkat ediyor, abazanlıklarını daha iyi süslüyor o kadar.
    6 -1 ... lucius vorenuss
  10. 9879.
    ilk hesabım 2 senede, ikincisi 1 senede onaylandı. ikincisi algoritma onayı. yani otomatik onay. ezik biraz.
    ... yok bir steamim